داغ ترین ها

ورود / عضویت

Diginaco

عضویت در سایت

فراموشی رمز عبور

گزارش های مختلفی منتشر شده که از تصمیم گوگل برای ساخت نسل دوم عینک هوشمندش خبر میدهد. هر چند که نسل اولیه ی این گجت به دلیل قیمت بسیار بالا و کمبود اپلیکیشن ها زیاد مورد توجه کاربران و حتی توسعه دهندگان قرار نگرفت، اما با این حال شرکت یاد شده مصمم شده تا دومین نسخه از این دستگاه را با تغییراتی ارایه کند.

گوگل سخت در تلاش است تا بتواند این شکست را جبران نموده و سهم خود را مجددا در بازار گجت های پوشیدنی افزایش دهد. با توچه به تصاویر پنتنت های این شرکت برای محصول یاد شده، اکنون این دستگاه در حال آماده شدن است.

همانطور که چند روز پیش اعلام شد به احتمال زیاد از چیپ ساخت اینتل در نسل جدیدعینگ هوشمند گوگل استفاده خواهد شد. تصاویر منتشر شده نشان از تغییراتی در شکل و شمایل این محصول دارد. به نظر میرسد نسخه ی جدید این عینک از طراحی باریک تری بهره مببرد و گوگل دریافته که ابزار پوشبدنی واقعا باید پوشیدنی باشد.

بر خلاف نسل اولیه ای این گجت که سخت افزار آن در دسته ی سمت گوش راست کاربر بود، اکنون کل سخت افزار آن در دسته ی گوش سمت چپ مصرف کنندگان قرار گرفته.

با وجود مواردی که در این مطلب ذکر کردیم اما باید گفت که هنوز واقعا به طور ۱۰۰ درصو هیچکس تایید نمیکند که نسل جدید گوگل گلس دقیقا مانند تصاویر ارایه شده باشد. اما ما در دیجیناکو در صورت دریافت هر گونه خبر جدیدی در مورد این گجت آن را برای شما منتشر میکنیم. پس با ما همراه باشید.

 

در ادامه میتوانید تصاویر بیشتری از پنتنت گوگل برای نسل دوم گوگل گلس ببینید.

mojtaba

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *