داغ ترین ها

ورود / عضویت

Diginaco

عضویت در سایت

فراموشی رمز عبور

شایعه شده است که نوکیا دوباره قصد دارد تا به کسب و کار تلفن های هوشمند بازگردد و به این راحتی ها حاضر نیست تا میدان را برای رقیبان خود خالی بگذارد، حال با یک خبر جدید این شایعه بیش از پیش قوت می گیرد. سابق بر این گمانه زنی ها و نجواهایی که در آنها ادعا می شد کمپانی فنلاندی با یک گوشی اندرویدی باز خواهد گشت به گوش ما رسیده بود البته تاکنون از اینکه این گوشی با چه نامی عرضه میشود حرفی به میان نیامده است و هنوز یه صورت یک راز باقی مانده است و باید به این نکته نیز توجه داشت که مایکروسافت حق استفاده از نام نوکیا برای گوشی های هوشمند را تا سال ۲۰۱۶ در اختیار خود نگه داشته است.
خب، منبع این شایعه جدید، از وبسایتهای مربوط به اخبار تکنولوژی چینی نشات می گیرد، که مدعی هستند که تیمی از نوکیا که سابق یر این بر روی N9 کار میکرده است اکنون به سختی در حال کار برای طراحی یک پرچمدار جدید است که اندروید را بر روی خود اجرا خوهد کرد.
نوکیا N9 یک گوشی کوچک جالب توجه و اولین گوشی بود که از سیستم عامل MeeGo بهره می برد که شبیه اندروید به شدت ساده شده ای به نظر میرسد که ژست های لمسی برای کمک به جابه جایی در بخش های مختلف سیستم به آن اضافه شده است. این دستگاه یک گوشی بسیار خوش ساخت به شمار میرفت که از این لحاظ به جرات می توان آن را منحصر دانست.با این حساب اگر تیم N9 نوکیا واقعاً در حال کار بر روی یک گوشی پرچمدار اندرویدی باشند، تماشای اینکه در نهایت چه هنری را عرضه خواهند کرد بسیار جالب خواهد بود.
از آنجایی که ممکن است مایکروسافت حق استفاده از لوگوی نوکیا را برای خود محفوظ نگه دارد ، پس نوکیا کاملاً آزاد است تا به طراحی گوشی های خود بپردازد و آنها را از طریق سازندگان گوشی دیگر به تولید برساند. پس فرض بر این است که اگر شایعه یاد شده درست باشد ، گوشی مورد بحث نام نوکیا را بر پیشانی خود نداشته باشد. که البته این فرض با خبرهای قبلی که اظهار میکردند کمپانی ترجیح میدهد تا ۱۰ سال آینده صبر کند و سپس با نام شناخته شده ی خود به بازار برگردد تناقض دارد.
نوکیا به تازگی توییتی منتشر کرده که از آشکار ساختن موضوع مورد بحث در ۱۷ نوامبر خبر میدهد پس فقط زمان می تواند مشخص نماید که آیا تیم نوکیا در صدد آشکار ساختن گوشی اندرویدی شایعه شده هست یا خیر
منبع: phonearena

برچسب ها:

parham

پرهام برای پست هاش وقت زیادی صرف می کنه ، چون کاربران دیجی ناکو و علاقه مندان به فناوری رو زیادی دوست داره :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *