داغ ترین ها

ورود / عضویت

Diginaco

عضویت در سایت

فراموشی رمز عبور

شرکت سامسونگ قصد دارد بدون در نظر گرفتن بازار با پیش خرید هر یک از گوشی های گلکسی S7 یا گلکسی S7 edge یک هدست Gear VR به خریدارانش هدیه دهد. با این حال ورایزون ایالات متحده پیشنهاد بهتری برای ارائه با پرچمداران سامسونگ در نظر گرفته است. در ادامه با دیجیناکو همراه باشید.

اگر شما هرکدام از جدیدترین گوشی های هوشمند پرچمدار سامسونگ را پیش خرید کنید، شرکت Big Red با هر گوشی به شما یک ساعت هوشمند Gear S2 یا هدست Gear VR را به صورت رایگان هدیه خواهد کرد. این خبر خوشی برای کسانیست که تمایل زیادی به خرید Gear VR ندارند و یا کسانی که یک ساعت هوشمند را هدیه ی پرکاربردتر و بهتری در چنین شرایطی می دانند. البته باید در نظر داشت که ساعت هوشمند Gear S2 در بازار خرید و فروش از ارزش بیشتری نسبت به هدست Gear VR برخوردار می باشد.

برای استفاده از مزیت این تبلیغ، مشتریان می بایست از ورایزون یک گوشی S7 یا S7 Edge را پیش خرید کرده و در تاریخ ۲۸ اسفند ۹۴ پس از دریافت و پرداخت کامل هزینه، گوشی جدید خود را در تاریخ ۱۲ فروردین ۹۵ بر روی سایت ثبت کنند. در نهایت بعد از بررسی و تایید، در حدود ۴ تا ۶ هفته ساعت یا هدست به دست مشتریان خواهد رسید.

و اما نظر شما دیجی ناکوئی ها در مورد این تبلیغ برای پرچمدار سامسونگ چیست؟

امیرعلی عالمی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *