داغ ترین ها

ورود / عضویت

Diginaco

عضویت در سایت

فراموشی رمز عبور

فیس بوک٬ بزرگترین شبکه اجتماعی دنیا می باشد که بسیاری از ما ساعات زیادی از عمر خود را در آن گذرانده ایم. تصاویر و پست های دوستان را پسند می کنیم، درخواست های دوستی را پاسخ میدهیم، کامنت هایمان را مدیریت می کنیم، افراد را بلاک یا آن‌بلاک میکنیم، اما اگر دستمان از دنیا کوتاه شود و دار فانی را بدرود گوییم چه؟!چه کسی جای ما ٬ عکس پروفایل را عوض میکند٬افراد را قبول یا رد میکند و کامنت هارا مدیریت میکند؟ با توجه به ویژگی جدید فیس بوک٬ این شما هستید که مشخص میکنید چه کسی دسترسی این کار را داشته باشد. برای اطلاعات بیشتر ادامه مطلب را از دست ندهید.

خب شما نمیتوانید دوستان فیسبوکی خود را پس از مرگ نیز حفظ کنید و با آن ها در ارتباط باشید. اما میتوانید پیش از مرگتان فردی را مشخص کنید و توسط این ویزگی جدید فیس بوک به او اجازه ویرایش تصویر شخصی٬ادد کردن دوستان٬ پاسخ به درخواست ها٬ ادیت کامنت ها و… را بدهید.

طبق اطلاعات این ویژگی از امروز برای کاربران آمریکایی فعال می شود و به مرور برای دیگر نقاط نیست فعال می شود.

اگر شما به کسی اجازه استفاده از این ویژگی را می دهید٬ به معنای آن نیست که وی می تواند با اکانت شما Login کند! بلکه فرد میتواند پست های گذشته را ویرایش سازد و کامنت های مرحوم را مدیریت کند

برای انتخات وصی فیس بوک خود باید ابتدا به Setting / Security/ Legacy Contact بروید. همچنین می توانید در این قسمت دسترسی های وی را نیز ویرایش سازید و تعریف کنید پس از شما چه امکاناتی در دست قیم شما باشد.

نظرتان در مورد این امکان جدید فیسبوک چیست؟ آیا زندگی مجازی فرد فوت شده بعد از مرگ ادامه می یابد؟

  • توسط: مجید امانی
  • ۲۷ بهم ۱۳۹۳
  • خبر ها
مجید امانی

مجید امانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *