داغ ترین ها

ورود / عضویت

Diginaco

عضویت در سایت

فراموشی رمز عبور

اگر ویندوز ۱۰ قصد هماهنگ سازی و یکی کردن تجربه ی کاربری شما بر روی دستگاهای مختلف از گوشی های هوشمند گرفته تا کامپیوتر را دارد، پس منطقی به نظر می رسد که یکی از ویژگی های کلیدی گوشی های موبایل به دسکتاپ آن هم راه پیدا کند. درسته؟

خب مایکروسافت هم قطعا همین عقیده را دارد. تیم ردموندی نسخه ای به روز شده از پیش نمایش ویندوز ۱۰ را عرضه کرده که اکشن سنتر ویندوزفون که در واقع مرکز اعلانات آن هم هست را به PC ها آورده است. از این به بعد چه آپدیتی برای یکی از برنامه ها ارائه شده باشد یا موعد یک قرار ملاقات یا جلسه ی کاری مهم در حال نزدیک شدن باشد فرقی در کار نیست شما حالا خیلی راحت می توانید از همه ی آنها در یک محل یکسان اطلاع پیدا کنید و دیگر نیازی به چک کردن کاشی ها یا سرزدن به خود برنامه ها نیست.

خب البته فقط امتحان این قابلیت ارزش نصب یک سیستم عامل ابتداییِ پیش نمایشِ تستی را ندارد ، اما اگر شما جز آندسته از افرادی هستند که در حال حاضر ویندوز ۱۰ را نصب دارید و به قولی راه رفتن روی لبه ی تیغ برای شما چندان مهم نیست بدون شک نصب این آپدیت جدید برای شما ارزش خواهد داشت.

به احتمال زیاد در آینده باز هم خبرهای بیشتری در مورد ویندوز ۱۰ به گوش ما خواهد رسید پس باید منتظر ماند و دید که ویندوز ۱۰ چه خواهد کرد.

منبع: engadget

parham

پرهام برای پست هاش وقت زیادی صرف می کنه ، چون کاربران دیجی ناکو و علاقه مندان به فناوری رو زیادی دوست داره :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *