داغ ترین ها

ورود / عضویت

Diginaco

عضویت در سایت

فراموشی رمز عبور

جدا از روش های مختلفی که برای جشن گرفتن سالگرد عرضه ی اولین ویندوز کمپانی مایکروسافت می توان پیدا کرد ، این یکی می تواند خلاقانه ترین و جالبترینشان باشد، ماجرا از این قرار است یک خوره ی تکنولوژی اهل چین پا پیش گذاشته و زودتر از بقیه ویندوز ۹۸ را بر روی آیفون ۶ پلاس نصب کرده است، البته قضیه هنوز یک مقدار نامشخص و مبهم به نظر میرسد و این احتمال می رود که یک شبیه سازی اسکریپ بیس ماهرانه از این نسخه ویندوز صورت گرفته باشد، اما گذشته از این شک های بی مورد به نظر میرسد که این نصب واقعاً انجام گرفته باشد که جدا از مشکلات تکنیکی هیچ مانع دیگری نباید مانع از این امر باشد، وی حتی منوی چینی را هم برای ویندوز فعال کرده است.

اینجاست که میتوان گفت که این ادغام واقعاً منظره ی جالبی را فراهم کرده، آیفون ۶ پلاس بسیار سریع تر از هر تکنولوژی است که در آن زمان برای اجرای ویندوز ۹۸ وجود داشته است و نمایشی هم که از ویندوز ۹۸ بر روی آیفون به اجرا در می آید به طور قطع بهتر از هر سخت افزار پردازشگری است که در گذشته در سال ۱۹۹۸ وجود داشته است.هر چه باشد دنیای پردازش به کلی زیر و رو شده است.
هنوز هم که هنوز است ویندوز ۹۸ همانقدر محصول مایکروسافت حساب می شود که سابق بر این بود.پس زمینه ی آبی سیر، پنجره های خاکستری رنگ و پیغام های خطای بی سرو ته، و از همه ی اینها که بگذریم ویندوز ۹۸ دست کم یک منوی استارت درست و حسابی داشت!

در حال حاضر سرنخ هایی به دست آمده که نشان میدهد هکر چینی از چه روشی استفاده کرده تا بتواند این قطعه ی تاریخی مربوط به کامپیوتر های دسکتاپ را بر روی آیفون ۶ پلاس اجرا کند. بر اساس اطلاعاتی که از گوشه و کنار به دست آمده وی از یک نسخه ی قانونی از iDOS بهره برده است بدون شک این نقطه ی شروع کار بوده است ولی اینکه مراحل بعدی به چه ترتیبی صورت گرفته تا بتوان در نهایت یک نسخه ی بی نقص از پی سی های عهد پارینه سنگی! را شبیه سازی کرد هنوز ابهام وجود دارد.

بعد از اجرای ویندوز ۹۵ بر روی ساعت هوشمند Samsung Gear  این هم مدلی دیگر از ترکیب عصر قدیم و جدید تکنولوژی به حساب می آید و ظاهراً این دسته از کارها در حال تبدیل شدن به یک سرگرمی جالب برای گیک هاست.
و اما همانطور که انتظار می کشیدید این هم تصاویر بیشتری از آیفون ۶ پلاس ویندوز ۹۸ دار.

iPhone-6-Plus-running-Windows-98 (1)

iPhone-6-Plus-running-Windows-98 (2)

iPhone-6-Plus-running-Windows-98 (3)

iPhone-6-Plus-running-Windows-98 (4)

iPhone-6-Plus-running-Windows-98 (6)

iPhone-6-Plus-running-Windows-98 (7)

منبع: phonearena

parham

پرهام برای پست هاش وقت زیادی صرف می کنه ، چون کاربران دیجی ناکو و علاقه مندان به فناوری رو زیادی دوست داره :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *