داغ ترین ها

ورود / عضویت

Diginaco

عضویت در سایت

فراموشی رمز عبور

در این سری ازمقالات موفقیت سایت دیجی ناکو تصمیم گرفتم که در طی دو سری  با توجه به آموخته هایم به شما کاربران عزیز روش های موفقیت در دوراهی های کوچک و البته دوراهی های بزرگ زندگیتان را بنویسم و بتوانم کمکی به شما بکنم .

دوراهی واژه ای نفرت آمیر هنگامی که شرایط آن در کار و یا زنگیمان ایجاد می شود  ، واژه ای که در میان  دو راه شما را می تواند به چالش های عظیمی دچار کند . برای عده ای از انسان ها چنین شرایطی بسیار لذت بخش بوده و به عقیده ی آنان شرایطی مانند در افتادن در دوراهی ها همان تست های هوش بر روی کاغذ زندگی می باشند که پس از حل آن ها احساس خوشی و پبروزی در شما به وجود می آید .

اما آیا واقعا گیر افتادن در چنین شرایطی لذت بخش است یا متنفر آمیز . . . خوب معقول است که پاسخی نشنوید چون این امر همانند دیگر علایق کاملا شخصی می باشد 🙂

اما گذشته از لذت بخش بودن یا نبودن دوراهی ها قدم مهم بعدی سازگار بودن یا نبودن با آن شرایط است ، شرایطی که ممکن است در زمان مواجه شما را بسیار دامن گیر خود کرده و از پا در بیاورد .

موفقیت در دوراهی ها

موفقیت در دوراهی ها

ازآن جایی که امروزه بسیاری از دوراهی ها بر راه های اساسی زندگی  بسته نمی شوند ، حتی هنگامی که این اتفاق بایفتد هم گذرا پاسخ آن را می دهند و از آن دوراهی به راحتی عبور می کنند تا زمانی که به دوراهی های بسیار مهم و البته دشوار می رسند چون شرایط روانی آن ها با چنین دوراهی هایی آمده نیست به راحتی شکست می خورند .

پس سعی کنید که حتی در دوراهی های نه نچدان مهم نیز زیرکانه عمل کرده و باهوشمندی و ذکاوت خود بهترین را انتخاب نمائید تا هنگام مواجه شدن با دوراهی های بزرگ تر و البته مهم تر زندگی خود طعم شکست را نچشید .

قسمت مهم بعدی در دوراهی ها به چگونگی اندیشیدن و مقابله شما در آن لحظه با دوراهی است که بسیاری در چنین مواقع اصطلاحا دست و پای خود را گم می کنند و اگر کمک دیگران نباشد به آسانی در مقابل مشکلی نه چندان دشوار از پای می افتند و ادامه راه برایشان بسیار دشوار خواهد بود . اغلب این افراد همان آدم هایی هستند که خود را بسیار در زمینه های متفاوت با هدف خود درگیر می کنند و چون اطلاع کافی ندارند در همان ابتدای کارکم می آورند و هرگز احساس موفق بودن به آن ها دست نمی دهد .

برای مثال فرض کنید که کار اصلی شما برنامه نویسی ،  هدفتان موفقیت در آن زمینه و رسیدن به درجه ی مطلوب کاری می باشد ، حال شما بیاید و خود  را با  الکترونیک در گیر کنید ، در این میان تنها چیزی که نصیبتان می شود سردگمی در دو راهی هایی که اطلاع کافی  ندارید.

پس سعی کنید که در هر مبحصی که می خواهید آن را چه به صورت حرفه در کار و چه به صورت هدف در زنگی دنبال کنید با اطلاعات کافی پی آن را بگیرید تا در شرایط نسبتا سختی همانند دوراهی ها سرافراز و پیروز بیرون بیایید .

دوستان در سری دوم ( موفقیت در دوراهی ها )بقیه راهکارهایی که در دو راهی ها به یاری شما می شتابند را معرفی خوهم کرد.

نظر شما در مورد دوراهی ها چه می باشد ؟

 

 

 

diyar

diyar

دیار مدیر و سردبیر سایته و بیشتر وفتش رو روی کار آفرینی و برنامه نویسی می گذاره ، هر از چند گاهی هم تو دیجی ناکو می نویسه . طرفدار شدید استیو جابز هم هستش .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *