داغ ترین ها

ورود / عضویت

Diginaco

عضویت در سایت

فراموشی رمز عبور

اکنون خبر هک شدن سونی در بسیاری از مجامع، شبکه های اجتماعی و سایت ها مورد بحث و بررسی قرار می گیرد و حرف و حدیث در این باره رفته رفته زیاد می شود. به تازگی خبر آمد که هکرها دلشان برای سونی به رحم آمده و به عنوان پاداش این کار که اکران فیلم The Interview لغو شده است، آن‌ها نیز دلشان به رحم آمده و فعلاً به سونی کار نخواهند داشت و این غول الکترونیک جهارن را اذیت نخواهند کرد!!!

اما به نظر می‌آید که این پایان کار نباشد. متهم ردیف اول این پرونده برای ثابت کردن بی گناهی خود دست به اقدام جالبی زده است!

وقتی که هکرها به وارد عمل شدند، درخواست آن‌ها از سونی پیکچرز این بود که اکران فیلم The Interview متوقف شود. موضوع اصلی این فیلم کمدی نیز به کرهٔ شمالی مربوط می‌شد. به همین دلیل متهم ردیف اول این اقدام کشور کرهٔ شمالی بود که سعی کرد طی چند پیام مختلف اعلام کند که با هکرها هیچ گونه ارتباط و همکاری نداشته است و به نوعی راست یا دروغ، خودر ار بی گناه نشان دهد. FBI طبق گزارشات خود اعلام کرده است که کرهٔ شمالی در این پرونده دست داشته است و فعلا متهم ردیف اول است اما این کشور در راستای رفع اتهام از خود این بار وارد عمل شده است!

کره شمالی قصد دارد تا به سونی در پیدا کردن هکرها و رفع مشکلات پیش آمده کمک کند! ماجرای توقیف اکران فیلم The Interview نیز دردسرهایی برای سونی داشته است! از پیام باراک اوباما که این کار را اشتباه دانسته بود گرفته تا برخی شوخی‌ها و تمسخرهایی که هم در دنیای واقعی و هم مجازی سونی را هدف گرفته بود. در حال حاضر نیز سونی با انتشار آگهی‌هایی اقدام به استخدام افرادی می کند که توانایی مدیریت نقاط آسیب پذیر سیستم هایش را داشته باشند.

گویا این حرف هاا تمامی ندارد! بخش نظرات را به خود شما کاربران عزیز می‌سپاریم ، شما قضاوت کنید ….

  • توسط: مجید امانی
  • ۳۰ آذر ۱۳۹۳
  • خبر ها
مجید امانی

مجید امانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *