داغ ترین ها

ورود / عضویت

Diginaco

عضویت در سایت

فراموشی رمز عبور

 

 

در شبانه ی امشب  می خواهیم به سراغ کوین سیستروم برویم کسی که از راه ساخت اپیکیشن اینستاگرام میلیاردر شد در ادامه با دیجی ناکو همراه باشید …

او اولین بار به صورت تفننی برنامه نویسی را تجربه کرد که بعد هم بسیار  عاشق این کار شد .داشت در دانشگاه استنفورد علوم مدریتی میخواند که به این سمت کشیده شد .او در گوگل کار می کرد و از کارش هم بسیار راضی بود .

او داشت زندگی عادی اش را سپری میکرد که ایده ی اینستا گرام  به ذهنش رسید برنامه ای که مانند فیسبوک کار میکرد ولی مخصوص عکاسان و کسانی که به عکاسی علاقه داشتند بود . در واقع شبکه ارتباطی عکاسان .

او درباره ی این محصول میگوید : شاید خیلی از کسانی که به تازگی با این اپ آشنا شده اند باحال نیاید اما پس از آنکه زمانی را سپری کنند می کنند ارزش واقعی اینستا گرام را متوجه میشوند .

اینستا گرام در مدت ۸ هفته توسط دو برنامه نویس نوشته شد .

یک ماه پس از کار اینستاگرام  این شبکه بیش از ۱ ملیون کاربر داشت و پس از گذشت ۱ سال این تعداد به ۱۰ ملیون نفر رسید و هم اکنون هم تعداد کاربران به ۱۰۰ملیون میرسد رچه جدیدا فیسبوک صاحب این شرکت شده است اما هنوز این شرکت به کارش به شیوه ی خود ادامه میدهد و سبکی متفاوت از فیسبوک رادارد .

این موفقیت بزرگ باعث شد که که کوین یکی از میلیاردر های هم اکنون باشد .

  • توسط: سامان گوهری
  • ۱۵ آذر ۱۳۹۳
  • افراد

سامان گوهری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *