داغ ترین ها

ورود / عضویت

Diginaco

عضویت در سایت

فراموشی رمز عبور

بر اساس گزارشی از وال استریت ژورنال ، گوگل نایب رئیس تیم مهندسی اندروید خود را برای سرپرستی و نظارت بر تیم های مهندسی سیستم عامل کروم (Chrome OS) نیز منصوب کرده است و از این پس هیروشی لکهایمر بر هر دو تیم مهندسی به صورت همزمان نظارت خواهد داشت، اگرچه هنوز هم باید در مورد کار خود به ساندرا پیچای که از سال ۲۰۱۳ مسئول اندروید و کروم بوده است گزارش دهد.

در حال حاضر نشانه های زیادی بر این قضیه دلالت دارد که اندروید و کروم در نهایت در یک مسیر و در هماهنگی کامل با هم قرار خواهند گرفت و این موضوع زمانی که پیچای به دنبال خروج اندی رابینز به عنوان مسئول هر دو تیم برگزیده شد قوت بیشتری به خود گرفته است. حبرهای حال حاضر فقط به این موضوع که این دو سیستم عامل در آینده هر چه بیشتر به هم گره خواهند خورد سرعت می بخشد. به گزارش ژورنال لُکهایمر فقط مسئول بخش مهندسی سیستم عامل کروم خواهد بود و حیطه ی نظارت او شامل پروژه های مرورگر کروم ،کروم کست و کروم بوک نخواهد شد.

 

2014-10-19_175715

 

در کنفرانس توسعه دهندگان گوگل I/O که در اوایل سال جاری برگزار شد ، گوگل نشان داد که چگونه اپلیکیشن های اندرویدی بدون نیاز یه هیچ واسطه ای در محیط Chrome OS کار خواهند کرد، و در ماه گذشته ،اولین دسته از اپ های کاربردی در مارکت Chrome OS در دسترس قرار گرفتند. حال با منصوب شدن لُکهایمر به عنوان ناظر این دو تیم مهندسی ، به احتمال زیاد به زودی شاهد یکپارچگی بیشتری بین این دو سیستم عامل خواهیم بود.

ادغام شدن این دو سیستم عامل گوگلی کار را برای سازندگان نرم افزارهایی که اکنون مجبور به ایجاد نسخه های متفاوت از اپ های خود برای دو پلتفم متفاوت گوگل هستند بسیار آسان خواهد کرد حتی می تواند منجر به ساده سازی استراژی بازاریابی گوگل در این زمینه و قدرتمند تر شدن این دو پلتفرم در بازار گردد.
منبع: theverge

parham

پرهام برای پست هاش وقت زیادی صرف می کنه ، چون کاربران دیجی ناکو و علاقه مندان به فناوری رو زیادی دوست داره :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *