داغ ترین ها

ورود / عضویت

Diginaco

عضویت در سایت

فراموشی رمز عبور

در سال ۲۰۱۴ با رشد فوق العاده گجت های پوشیدنی مواجه شدیم، هر یک از این گجت ها با کنترل کردن شرایط بدن، راهکار های ورزشی مخصوصی را پیشنهاد می دادند و سعی می کردند نقش مؤثری را در سلامت بدن ایفا می نمایند.

اما در این میان این گجت ها، Spire بحث متفاوت دارد؛ این ابزار پوشیدنی، با سلامتی روحی کاربر سروکار دارد و سعی کرده است تا تکنولوژی را در حوزه ای متفاوت به کار گیرد. سلامت روحی موضوعی است که انسان شهرنشین امروزی اهمیت کمتری به آن می دهد، و در میان این هیاهوی شهری و استرس یک امر بی اهمیت برایش به شمار می رود.

Spire در واقع با اتصال به لباس شما، علائم حیاتی بدن را مورد کنترل قرار می دهد و سپس تشخیص می دهد که آیا شما از لحاظ روانی عصبی هستید یا خیر. Spire زمانی که احساس کند بدن شما تحت استرس شدیدی است، از طریق یک اپلیکیشن موبایل، این موضوع را به اطلاعاتان می رساند. این اپلیکیشن فعلا تحت اندروید است.

Spire دکتری نیسک که به شما درمانی پیشنهاد دهد؛ این دستگاه تنها با یک هشدا به طول یک خط سعی می کند به شما یادآور شود که اکنون موقع نفس عمیق کشیدن و حفظ آرامش است. اتفاقی که بسیاری از ما در طول روز آن را فراموش می کنیم. به نظر می رسد Spire یک گت کاربردی با ایده ای ساده باشد.

قیمت این گجت در بازار ۱۴۹ دلار است، ولی متاسفانه هنوز گجت ها، مخصوصا گجت های پوشیدنی زیاد در ایران با استقبال مواجه نمی شوند!!

مجید امانی

مجید امانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *