داغ ترین ها

ورود / عضویت

Diginaco

عضویت در سایت

فراموشی رمز عبور

بچه های دهه شصتی!.. یادتونه وقتی سر کلاس می نشستید به جای اینکه به فکر درس و مطالعه باشید، بیشتر به راه های شلوغ کردن فکر می کردید؟ وقتی یک دانش آموز تو کلاس شلوغ می کرد به جای اینکه بهش تذکر بدید شما هم باهاش هم دست می شدید تا حرص معلم رو در بیارید!!!؟ خاطرات اون روز ها از ذهن هیچ کس پاک نخواهد شد. اگه هنوز هم دوست دارید تا خاطرات آن سال ها براتون یادآوری بشه، میتونید بازی “مدرسه شصتیا” رو تو سیستم اندرویدی خودتون نصب کنید. در ادامه به تحلیل این بازی خواهم پرداخت.

نقدر و بررسی

تو این بازی شما قادر خواهید بود تا چهار کلاس رو به صورت شبیه سازی شده مشاهده کنید. این کلاس ها عبارتند از: کلاس ریاضی، کلاس تاریخ، کلاس آمادگی دفاعی و کلاس ادبیات. هر کلاس یک معلم با ظاهری متفاوت داره. دانش آموزان این کلاس ها خیلی شیطون هستند و کلا کاری با درس ندارند. منتظر هستند تا موقعیتی پیش بیاد که معلم بی چاره رو اذیت کنن. اما جالب این جاست تو این بازی همچنان که بر وفق مراد بچه های دهه شصتی هست، نمره خوب به درس خوب اعطا نمیشه بلکه باید هنر خودتون رو در شیطنیت کردن نشون بدید.

اما برای شروع کار با این اپلیکیشن، شما می تونید در ابتدا کلاس ریاضی رو به صورت رایگان انتخاب کنید. بقیه کلاس ها رایگان نیستند و شما باید برای حضور در آنها خرید انجام بدید. همچنین راه دیگه برای خرید این کلاس ها اینه که کلاس اول رو بازی کنید و ازش سکه های کافی برای خرید دیگر کلاس ها رو تهیه کنید.

رابط کاربی

هر کلاس یک معلم با ظاهر جالب و عجیب داره که تقیبا میشه گفت متناسب با موضوع کلاس طراحی شده است. یکی خیلی لاغره، یکی زیاده تپله و شلوار تنش می خنده و بقیه هم در نوع خود جالب توجه هستند.

اما نحوه بازی بدین صورته که معلم داره درس میده و شما باید شروع کنی به شیطنت کردن و حرص معلم رو دربیاری. معلم رو به تخته ایستاده و به شما کاری نداره. اما کافیه که ی لحظه برگرده و ببینه که دارید شلوغ می کنید. اگه دید، همون اول شما رو تنبیه نمیکنه و با عصبانیت و صدای خشن ازت سوال میپرسه اگه تونستی جواب بدی که امتیاز میگیری و الا باید منتظر خط کش معلم باشی.

امتیاز دهی

هر چقدر مدت زمانی که داری شلوغ میکنی بیشتر بشه به امتیاز های شما افزوده میشه. اگه معلم ببینه که داری شلوغ میکنی ازت سوال رو میپرسه و اگه بلد بودی امتیاز میگیری و اگه بلد نباشی خط کش معلم میاد سراغت. حالا اینجا هم اینطوریه که اگه بتونی به خط کش های معلم جای خالی بدی هر دفعه بهت امتیاز میده و اگر نتونی، بازی تموم میشه و تا تو باشی، تا وقتی شیطنت یاد نگرفتی بازی نکنی.

وقتی امتیاز های شما به حد نصاب برسه، میتونی مراحل بعدی رو خریداری کنی.

نقاط قوت:

صدای معلم موقع عصبانی شدن و استفاده از اصطلاحات جذاب

نحوه ی امتیاز گیری که بر اساس شلوغ کردن است

طراحی ساختار کلاس که یادآور گذشته است

روند تنبیه کردن

امتیازگیری با عضویت در کانال تلگرامی و اینستگرام و مشاهده تبلیغات ویدیویی

امتیازگیری در روند تنبیه

نقاط ضعف:

امتیاز بالای خرید مراحل بعد

شیطنت به صورت دسته جمعی و نه به صورت تک تک

استفاده از سوال های تکراری در صورت تنبیه های پی در پی

تعداد محدود کلاس ها

لینک دانلود مدرسه شصتیا از کافه بازار

milad rouhi

milad rouhi

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *