داغ ترین ها

ورود / عضویت

Diginaco

عضویت در سایت

فراموشی رمز عبور

موفقیت اگر سرانجامی بود که بدون خلاقیت و راهکار خاصی به دست می آمد دیگر رسیدن به آن مسئله ای مهم و حساس به شمار نمی آمد و از انجا که رسیدن موفقیت برای هر شخصی بسیار با ارزش است ، تصمیم گرفتن که ۵ تا از راهکار هایی که همه ی موفقان قطعا یکی از آن ها را انجام داده اند را به شما عزیزان دیجی ناکو معرفی کنم .

موفقیت از کلمه  توفیق می آید و زمانی شما به موفقیت خواهید رسید که توفیق رسدن به هدفتان را داشته باشید . برای آن که به این توفیق ( رسیدن به هدفتان برسید ) باید راهکار خلاقانه ای را در راه خود استفاده کنید . شاید حال با خود بگویید : که چنین کاری بسیار طول خواهید کشید و باید با آزمون و خطا به آن رسید ، در پاسخ نیز به شما خواهم گفت : انسان های موفق از ۵ راهکار اصلی استفاده کرده اند که ما آن ها را به شما خواهیم گفت !

رسیدن به هدف خود

رسیدن به هدف خود

راهکار اول : متفاوت باشید

با شنیدن این جمله ، که جمله آشنایی از اپل است خیلی ها می گویند همه انسان ها که نسبت به  هم متفاوت هستند، ولی متفاوت بودن در راهکار ها و کارآفرینی کمی سخت است . اما اگر بتوانید این روند راهکار ها در کار های خود رواج دهید  به دلیل متفاوت بودنتان با رقبا امکان پیروزی شما بسیار بیشتر است . البته باید دقت بفرمایید که متفاوت بودنتان به ازای از دست رفتن کیفیت کارتان باشد به موفقیت دست نخواهید یافت . پس با کیفیت متفاوت باشید !

راهکار دوم : به سرانجام کارتان ایمان داشته باشید

ایمان داشتن به کار و هدف خود مسئله ای مهم است که بسیاری به این امر احترام نمی گذارند و پس از مدتی از کار خود خسته می شوند و در نهایت به موفقیت دست نخواهند یافت . ولی در نقطه مقابل آن اگر به اهداف و کارهای خود ایمان داشته باشید خواهید دید ، آنقدر سریع به موفقیت دست خواهید یافت که در آن هنگام  موفقیت به وجد خواهید آمد !

راهکار سوم : خلق کنید

اگر نگاهی به بیوگرافی انسان های موفق بیاندازید قطعا خواهید که تمامی آنان انسان هایی خلاق بوده اند و از این ویژگیشان در خلق کردن ایده ای جدید یا محصولی lهمه پسند استفاده می کنند . پس همیشه سعی کنید که اگرمی خواهید کسب و کار جدیدی را راه اندازی کنید ابتدا ایده ای نو را خلق کرده و سپس به تکامل آن بپردازید.این کار باعث می شود که در کسب و کار خود رقیب کمتری داشته باشید .

نظر شما در مورد این راهکار ها چیست ؟

 

 

 

diyar

diyar

دیار مدیر و سردبیر سایته و بیشتر وفتش رو روی کار آفرینی و برنامه نویسی می گذاره ، هر از چند گاهی هم تو دیجی ناکو می نویسه . طرفدار شدید استیو جابز هم هستش .
  1. Amir گفت:

    سلام. لطفا سریعا با ایمیل من تماس بگیرید. مورد خیلی مهمی هست که باید با شما دربارش صحبت کنم.

    (۰)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *