داغ ترین ها

ورود / عضویت

Diginaco

عضویت در سایت

فراموشی رمز عبور

مدیریت منسجم و درست در حمل و نقل بار، با اینکه زیاد مورد توجه قرار نگرفته اما بشدت مهم بوده و نقش بسیاری در اقتصاد کشور و زندگی مردم ایفا می کند. مدت هاست برای جا به جا کردن بار از روش های سنتی و حضوری استفاده کرده ایم، اما اکنون تکنولوژی نوید راحتی کار حتی برای جابه جایی بار و درآمدزایی بیشتر و منسجم تر را می دهد. امروز با دیجی ناکو همراه شوید که به معرفی استارت آپ آسان بار در این حوزه خواهیم پرداخت.

تکنولوژی در صنعت حمل و نقل دست به کار می شود.

استارت آپ آسان بار در قالب شرکتی خدماتی است که در حوزه حمل و نقل انواع بار با استفاده از جدید ترین و به روز ترین متدهای دنیا در بستر فناوری و تکنولوژی شروع به فعالیت کرده است. آقای فرهاد ایزک شیری به عنوان موسس استارت آپ آسان بار، در سال ۹۵ بعد از ده سال فعالیت و تجربه علمی و مدرک دکتری مدیریت پروژه از دانشگاه منچستر انگلستان به ایران برگشت. با مساعد دیدن بازار ایران برای شروع ایده ای که در ذهن داشت آسان بار را تاسیس نمود. در این راه خانم فرزانه ایزک شیری و آقای محمد حسینی همگام و هم قدم کار را شروع و به پیش بردند.

آسان بار از ۲۶ آذر ماه سال ۹۵ مصادف با روز حمل و نقل، فعالیت خود را شروع و اولین محصول mvp  خودش را در بستر تلگرام به صورت یک ربات و کانال تلگرامی در اسفندماه همان سال به بازار عرضه کرد. در واقع آسان بار تخصصی ترین وب سایت و اپلیکیشن حمل و نقل بار در کشور است که با استفاده از بروزترین تکنولوژی های روز سعی در ایجاد تحولی عظیم در صنعت حمل و نقل دارد.

شما میتوانید فارغ از تمام روش های سنتی قبلی با ثبت بار خود و ارسال آن به هر نقطه کشور و انتخاب راننده مورد نظر در کوتاهترین زمان ممکن و بیشترین خدمات ارائه شده توسط آسان بار، ارسال بار خود را ثبت نمایید. و در مقابل شرایط بسیار خوبی برای رانندگان فراهم است که با مشاهده درخواست بارهای مختلف بهترین اسفاده را از زمان خود برای درآمدزایی داشته باشند.

 

ارزشی که آسان بار ایجاد می کند؟!

استفاده از سایت آسان بار برای تمامی شرکت ها، موسسات حمل و نقل و صاحبین بار رایگان بوده و آسان بار هیچگونه کمیسیونی بابت ارائه این خدمات دریافت نمی کند. همچنین رانندگان محترم نیز تنها با پرداخت حق عضویت (ماهانه ده هزار تومان )که بسیار ناچیز می باشد، میتوانند از تمامی مزایا و خدمات آسان بار استفاده نمایند.

از جمله مزایای استفاده از این سرویس آنلاین رایگان می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • انتخاب مناسب ترین کرایه حمل بار از میان پیشنهادهای دریافتی
  • انتخاب راننده مورد نظرتان با توجه به امتیاز و ویژگی های ثبت شده او
  • دنبال کردن مسیر بار خود از مبدا تا مقصد به صورت آنلاین
  • جا به جایی بار خود در کوتاه ترین زمان ممکن و با امنیت بالا
  • جابه جایی بار خود به آسانی با چند کلیک
  • امکان امتیاز دهی به سرویس دریافتی از رانندگان

و یکی از مهمترین ویژگی های آسان بار آنچه بنظر من مهم می نماید، استفاده مفید برای رانندگان است. چرا که رانندگان با استفاده از اپلیکیشن آسان بار، با ثبت اطلاعات خود و وسیله نقلیه خود همیشه به صورت آنلاین سفارش بار دارند. بسیار شنیده ایم که راننده به شهری بار می برد و اجبارا با ماشین خالی بر میگردد. چقدر خوب است که با این اپلیکیشن این خلا به خوبی جبران می شود.

آسان بار

آنچه در مورد آینده آسان بار است!!

هم اکنون استارتاپ آسان بار با استفاده از ربات تلگرامی خود روزانه بیش از ۵۰۰ سفارش بار را مدیریت می‌کند. اپلیکیشن آسان بار نیز در کافه بازار موجود می باشد. آسان بار به عنوان یکی از ده استارت آپ برتر ایرانی در بیست و سومین نمایشگاه بین المللی باکوتل ۲۰۱۷ کشور آذربایجان با حمایت مالی و معنوی دولت حضور پیدا کرد. یکی از مهم ترین دستاورد های آسان بار در این نمایشگاه، عقد تفاهم نامه همکاری با شرکت بین المللی Avirtel در کشور آذربایجان و منطقه قفقاز است.

در حال حاضر حدود ۹۰۰۰ راننده پایه یک در کانال تلگرامی آسان بار عضو هستند و ۵۰۰شرکت حمل و نقل از طریق روبات، بارهای خود را ثبت می کنند و هم اکنون تیم آسان بار به رکورد ۶۰۰ اعلام بار بین شهری در هر روز رسیده است. اپلیکیشن مخصوص راننده ها با امکانات خوبی به صورت مناقصه ای بارها را به راننده ها اختصاص می دهد.
لازم به ذکر است که اپلیکیشن iOS و web اپلیکیشن آسان بار هم در مراحل نهایی توسعه خودش قرار دارد و به زودی برای ارایه خدمات بهتر عرضه می شود.
یکی از کارهای بسیار مهمی که آسان بار انجام داده، این است که توانسته ارتباط بسیار خوبی بین ربات تلگرامی و اپلیکیشن راننده ها برقرار کند و می تواند مناقصه را بین کاربر در روبات تلگرام و اپلیکیشن برقرار کند.
retro

فرشته کریمی

فعال حوزه استارت آپی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *