داغ ترین ها

ورود / عضویت

Diginaco

عضویت در سایت

فراموشی رمز عبور

آیا دقت کرده اید همه ی ما میدانیم هر شش ماه باید چکاپ پزشکی شویم؟ چقدر از آزمایشگاه رفتن و در نوبت آزمایش ماندن و پیگیری جواب آزمایشگاه اذیت میشویم و برایمان ناخوشایند است؟ حتما برای شما هم پیش آمده که بخاطر نوبت گیری و انجام کارهای دست و پا گیر آزمایشگاه از رفتن به آزمایشگاه منصرف شدید یا تنبیلی کردید. امروز با استارت آپ آزمایش آنلاین با ما همراه شوید که پیشنهاد ویژه ای برای شما داریم.

آزمایشگاه را به خانه ببرید

شلوغی و ازدحام در مراکز درمانی و آزمایشگاه ها برای انجام آزمایش یا نوبت گیری و یا پیگیری نتیجه آزمایش به اندازه کافی باعث اذیت می شود حال آنکه در زمان بیماری انسان کلافه تر و بی حوصله تر می شود. یا تصور کنید افراد کهنسالی که توانایی مراجعه به آزمایشگاه را ندارند همیشه با این مشکل رو برو هستند. حال با پیشرفت بسترهای فناوری راه حل جالبی برای این مسیله نیز ارایه می شود. استارت آپ آزمایش آنلاین در دی ماه سال ۱۳۹۵ در تهران توسط آقای محمد مجددی که چند ایده استارت آپی هم داشتند مطرح شد آقای مجددی به همراه خانم شقایق خلیلی که به ترتیب ارشد هوش مصنوعی و دکترای کارآفرینی از دانشگاه امیر کبیر دارند کار را شروع و ایده آزمایش آنلاین را عملی می کنند.

استارت آپ آزمایش آنلاین، راه حل ساده ای ست برای شما تا بدون مراجعۀ حضوری به آزمایشگاه، آزمایش خود را در هر مکان و زمانی انجام دهید و نتیجه در اولین فرصت به شما تحویل داده شود. پلتفرم ارائه شده در آزمایش آنلاین به گونه ای تعریف شده است که افراد با مراجعه به اپلیکیشن، وب سایت و ربات تلگرام، درخواست آزمایش را بصورت آنلاین ثبت می کنند. بعد از تعیین ساعت، روز و مکان آزمایش، همکاران آزمایش آنلاین در همان زمان و مکان تعیین شده، به محل مراجعه می کنند. در محل، انجام آزمایش صورت می گیرد و نتیجه آزمایش توسط یکی از این ابزارها مانند پیامک، اپلیکیشن و سایت، به فرد اعلام می کنند.

آزمایش آنلاین سایت

ارزش پیشنهادی استارت آپ آزمایش آنلاین

مبلغ دریافتی آزمایش آنلاین دقیقا همان مبلغی است که شما اگر خودتان به آزمایشگاه مراجعه کنید می پردازید.

آزمایش آنلاین یک تیم پرستاری بالینی دارد که تمامی مجوزهای لازم را برای ارائه خدمات در مکان های دیگر را کسب نموده اند.

بعد از آنکه کاربر در سایت یا اپلیکیشن زمان مورد نظر خود برای آزمایش را انتخاب کرد و آزمایشگاه مورد نظر خود را نیز تایید نمود، جهت اعتبار سنجی نسخه بیمار، تصویری از نسخه کاربر از او گرفته می شود و ضمنا تصویر نسخه به آزمایشگاه نیز ارجاع می شود و برآورد هزینه شده و مبلغ به کاربر اعلام می شود. تمام این کارها در کمتر از یک ساعت توسط تیم آزمایش آنلاین انجام می شود و به کار بر اعلام می گردد.

آزمایش آنلاین هم اکنون بیش از ۱۰۰ آزمایشگاه در تهران و کرج دارد. همانطور که اشاره شد استارت آپ آزمایش آنلاین هیچ مبلغ اضافی از کاربر دریافت نمی کند. درآمد این استارت آپ از تعامل با آزمایشگاه ها است.

بصورت میانگین تقریبا هر ماه ۳۰۰ در خواست به آزمایش آنلاین داده می شود این کار مانع از شلوغی آزمایشگاه ها می شود و ضمن اینکه مریض راحتتر به امور خود رسیدگی میکند آزمایشگاه ها نیز با کم کردن مراجعات حضوری و در مقابل افزایش میزان درخواست و آزمایش مواجه می شوند که این امر در پیشبرد اهدافشان بسیار حائز اهمیت است.

استارت آپ آزمایش آنلاین طرف قرارداد با تمام بیمه ها است. و اکثر آزمایشگاه های تهران و کرج را پوشش میدهد. در فاز دوم کار تیم آزمایش آنلاین به فکر گسترش کارشان در تمام شهرستان ها هستند که در صورت فراگیر شدن این استارت آپ ارائه خدمات پزشکی شکل منظم تر و ساده تری به خود می گیرد.

retro

فرشته کریمی

فعال حوزه استارت آپی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *