داغ ترین ها

ورود / عضویت

Diginaco

عضویت در سایت

فراموشی رمز عبور

در دنیای امروز اگه شما کالایی تولید می کنید یا خدمات ارائه می نمایید باید بدانید که بهترین راه برای جذب مشتری بیشتر استفاده از پتانسیل فضای مجازی است. بزرگترین تولید کنندگان و کسب و کارهای موفق نیز بخش مهمی از تبلیغات خود را به تبلیغ در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی اختصاص می دهند. در این میان، شرکت ها و استارت آپ هایی هم وارد عمل شده اند که کار اصلی شان کمپین سازی و تبلیغات در فضای مجازی است. یکی از موفق ترین استارت آپ های این حوزه استارت آپ بی دینگ است. همراه دیجی ناکو باشید که اطلاعاتی در این حوزه برای شما داریم.

استارت آپ بی دینگ توسط یک تیم ده نفره حرفه ای در سال ۹۵ در تهران شروع به کار کرده است. خانم نشاط کریوند به عنوان موسس و فاندر این استارتاپ به خوبی متوجه نیاز بازار شده و ایده بی دینگ رو با همراهی تعدادی از جوانان خوشفکر این حوزه راه اندازه نموده است. به گفته خودشان کار اصلی این استارت آپ این است: « بی‌دینگ، به عنوان اولین سرویس تبلیغات مبتنی بر موقعیت مکانی، به شما این امکان را می دهد که کمپین تبلیغاتی خود را بر اساس رفتار، سن، جنسیت، منطقه جغرافیایی و یا اپراتور تلفن همراه، هدفمند کنید. بی‌دینگ با دسترسی به بیش از ۲۰ میلیون کاربر ایرانی، قادر به اجرای انواع کمپینهای تبلیغاتی دیجیتال است.»

همه چیز از بی دینگ 

این استارت آپ از طریق اپلیکیشن خود هم با صاحبان مشاغل هم کاربران عادی و مشتری ها تعامل می کند. اگر شما می خواهید به روش متفاوتی تبلیغات کنید و بهتر دیده شوید، بی دینگ انتخاب کمپین های متفاوت تبلیغاتی جهت نمایش در نرم افزار بی‌دینگ را پیشنهاد می کند. و علاوه براین اگر شما به دنبال کمپین سازی و تبلیغات هم نباشید می توانید از خدمات دیگر این استارت آپ و راهنمایی های آن برای انواع اطلاعات شهری استفاده کنید و در شهر گشت و گذار کنید و امتیاز کسب کنید سپس با امتیازهای خود خرید کنید و یا تخفیف بگیرید.

وقتی اعضای استارتاپ بی دینگ در خصوص اهداف و برنامه های کاریشان صحبت می کنند تاکید ویژه ای دارند که : یکی از مهمترین اهداف بی‌دینگ دستیابی همه ایران به بهترین خدمات است. بی‌ دینگ شرکتی است که با بهره‌گیری از Location Intelligence قادر خواهد بود که تجربه‌های مفیدی را برای کاربران و راه حل‌هایی‌ خلاقانه برای کسب و کار‌ها بوجود آورد. ما در بی‌ دینگ معتقدیم که دنیا پر از اتفاقات و تجربه‌های شگفت انگیز است، به همین دلیل اپلیکیشن بی‌ دینگ را ساختیم تا به کاربرانمان برای کسب این تجربه‌ها کمک کنیم. ما به کمک Location Intelligence به برند‌ها کمک می‌کنیم تا مشتری‌های خود را بشناسند، رفتار آنها را بسنجند و بر اساس آن رفتار به آنها در زمان درست یه پیام درست را منتقل کنند.

تیم بی دینگ

مزیت رقابتی بی دینگ

شما در اپلیکیشن بی دینگ با دیدن پیام های مورد علاقه خود امتیاز کسب می کنید و با امتیاز های خود خرید می کنید.

علاوه بر دسترسی به اطلاعات هزاران کسب و کار می توانید با فیلترهای مختلف بین آنها جستجو کنید، آدرس دقیق آنها را روی نقشه ببینید و سریعترین مسیر را برای رسیدن به آنها پیدا کنید.

هر زمان ک در اطراف شما کمپینی وجود داشته باشد بیدینگ به شما خبر می‌‌دهد. فقط کافیست به قسمت خانه در اپلیکیشن بروید محلِ کمپین را پیدا کنید و به آنجا بروید.

با حضور در مکان کمپین های ویژه بی‌دینگ میتوانید امتیاز کسب کنید! برای این کار فقط لازم است به قسمت پیام‌ها در اپلیکیشن بروید و آنها را مشاهده کنید. حالا با امتیاز‌های خود میتوانید کوپن تخفیف بخرید یا به فروشگاه‌های طرف قرار داد با ما مراجعه کنید و از آن‌ها خرید کنید.

بی دینگ اسم امتیازهایی که برای کاربر در نظر گرفته است را «دینگ» میگذارد و با با کسب هر امتیاز یک دینگ به کاربر اختصاصا می یابد.

استارت آپ بی دینگ به همراه استارت آپ کشمون ( که پیش تر در دیجی ناکو راجب آن برایتان نوشتیم) برندگان بزرگترین جایزه استارت آپی کشور در اولین دوره از مسابقه کارزار شدند.

retro

فرشته کریمی

فعال حوزه استارت آپی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *