داغ ترین ها

ورود / عضویت

Diginaco

عضویت در سایت

فراموشی رمز عبور

این روزها تقریبا تمام کارهایمان را می توانیم از طریق گوشی همراه خود انجام دهیم. در ساده ترین مثال شما می توانید گوشی، خانه، ماشین بخرید. جالب است بدانید حتی برای بیمه کردن خانه و ماشینتان هم می توانید آنلاین این کار را انجام دهید. با استارت آپ بیمیتو امروز آنلاین بیمه کردن را بررسی خواهیم کرد.

آنچه دقیقا بیمیتو انجام می دهد؟

 استارت آپ بیمیتو در زمینه صنعت بیمه کار خود را در سال ۹۵ با سه نفر در تهران آغاز کرد. به گفته آقای حامد ولی پور موسس این استارتاپ، بیمیتو یک سامانه مقایسه، مشاوره و خرید آنلاین بیمه است. از طریق اپلیکیشن و وبسایت بیمیتو هر لحظه و هر جایی که هستید میتوانید به صورت آنلاین بیمه بخرید. برای مثال شما قصد دارید اتومبیل خود را بیمه کنید، وارد سامانه بیمیتو شده به چند سؤال ساده جواب می‌دهید و یک مقایسه از چندین شرکت مختلف را در اختیار خواهید داشت و قادر هستید همه‌ی شرکت‌ها را به صورت یک‌جا با هم مقایسه کنید.

البته این مقایسه فقط برای قیمت نیست یعنی می‌توانید مقایسه کیفیت، رضایت مشتری و … را هم در اختیار داشته باشید. بعد از این مقایسه‌ها شما می‌توانید با یک جمع‌بندی بیمه مورد نظرتان را انتخاب نمایید و به صورت آنلاین خریداری کنید. پس از آن بیمه شما به‌صورت رایگان درب منزلتان ارسال می‌شود. این دقیقاً یک دید کلی نسبت به فعالیت بیمیتو است.

اینکه استارت آپ بیمیتو چه دردی از جامعه دوا میکند هم با تعمیم به شرکت های مشابه که در جهت تسهیل روند کار و صرفه جویی در وقت و هزینه قابل توجیح است. همان دلیلی که باعث بهبود روند زندگی های امروزه شده و شما میتوانید با چند کلیلک ساده تمام کارهای خود را انجام دهید و نیاز به مراجعات حضوری و مقایسه های موردی ندارید.

مزیت رقابتی بیمیتو

استارت آپ بیمیتو با نمایندگان و کارگزاران مورد تایید بیمه مرکزی ایران همکاری می کند و به شما کمک می کند تا با آسودگی خاطر بیمه های خود را مدیریت کنید. و با استفاده از سیستم مدیریت بیمه بیمیتو از زمان اتمام بیمه، سررسید اقساط بیمه ها و … مطلع شوید و در هر لحظه و هر مکانی به اطلاعات بیمه خود دسترسی داشته باشید.

بیمیتو از مشتری هیچ هزینه ای دریافت نمیکند چه بسا هزینه های مشتری را هم تقلیل مینماید و پلن درآمدی خود را از کارمزدی که با شرکت های بیمه تعیین کرده است تامین می کند. پس مسیله مهمی که اینجا مطرح می شود این است که بیمیتو عل رغم مشکلی که اکثر استارت آپ ها با کسب و کارهای سنتی دارد را بخوبی برای خودش حل کرده و مذاکرات قوی انجام داده است.

سایت بیمیتو

نحوه تبلیغات

استارت آپ بیمیتو در نحوه تبلیغات خود در بستر جامعه روش های متفاوتی را شروع کرد. اولین موضوع را اگر به خاطر داشته باشید بیلبورد معروف “با هر شرکتی که می خوای آنلاین … بیمه کن” بود که چه سرو صداهایی در دنیای مجازی کرد از جاهای خالی که با کلمات مناسب(!) چه بسا نامناسب (!) پر شد. که البته درست است منتقدان زیادی داشت اما این شیطنت جالب به نظر من به بیمتو کمک کرد. و در مرحله بعدی کلیپ هایی که در اینستاگرام برای تبلیغات بیمیتو کار شد البته داخل پرانتزهایمان قابل ذکر است که بنده به عنوان یک خانم اینکه در کلیپ ها با اشاره کردن به رانندگی بد خانم ها و تصادفات ناشی از آن احساس جالبی نداشتم اما به هر حال با این روش هم تبلیغات گسترده ای انجام گرفت بماند که باز هم منتقدانی برای استفاده درست از کلمات وجود داشت.

در حالت کلی استارت آپ بیمیتو یک پلتفرم فروش آنلاین بیمه است و در نهایت تلاش می‌کند که به صنعت بیمه کمک کند چون کشور برای رشد و پیشرفت نیازمند یک صنعت بیمه قوی و پویا هست و این اتفاقی که در تمام کشورهای دنیا در فرآیند پیشرفتشان افتاده است و باید در کشور ما هم رخ دهد. از جمله مشابه های جهانی این استارت آپ می توان به bankbazaar.com و policybazaar.com  اشاره کرد.

retro

فرشته کریمی

فعال حوزه استارت آپی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *