داغ ترین ها

ورود / عضویت

Diginaco

عضویت در سایت

فراموشی رمز عبور

زندگی های امروزه ما با تغییرات عمده در سبک و شرایط آن، فضا را برای کسب و کارهای آنلاین فراهم نموده است. تا جایی که دیگر تقریبا همه کارهای خود را به صورت آنلاین می توانید انجام دهید. از پرداخت های غیرحضوری تا خرید محصولات مورد نیاز خود، تا جایی که شما حتی می توانید نان مورد نیاز هر روزه سفره خود را هم با سفارش آنلاین، در درب خانه خود تحویل بگیرید. کاری که استارت آپ بقچه انجام می دهد. ما در دیجی ناکو به معرفی این استارت آپ خواهیم پرداخت.

وقتی جوان ها نان آور خانه هامی شوند!

اینکه وقتی در خانه اید و زمان کافی برای خرید و ایستادن در صف نانوایی ندارید بهترین ایده آن است که بتوانید با سفارش آنلاین نان را در خانه تحویل بگیرید. ایده ای که استارت آپ بقچه در آذر ماه ۹۴ تحت عنوان زنبیل در امیرآباد تهران پیاده شد و بلافاصله با نام بقچه کار خود را آغاز نمود. علیرضا اسکندری و قاسم کنگرانی هم بنیان گذاران بقچه در این تیم با ۸ نفر از جوانان همکار، کار خود را شروع کرد. با بررسی و اعتبارسنجی انجام شده استقبال مردم برای این ایده باعث شد تا تیم بقچه با دلایل خود بتوانند در ابتدای امر با جذب سرمایه ۵۰ میلیون تومانی کار خود را آغاز نمایند. در ابتدا کار ثبت سفارش با تلفن انجام میگرفت که رفته رفته به دلیل بالا رفتن سفارشات و مشکلات پیش آمده با اپلیکیشن بقچه ثبت سفارشات راحت تر شد.

شما براحتی با ثبت سفارش خود در سایت بقچه یا اپلیکیشن آن می توانید برای خانه یا محل کار خود نان سفارش دهید. بقچه همه روزه از ساعت ۷ صبح تا ۱۱ و ۵ بعد از ظهر تا ۹ شب به ارسال نان می پردازد که طبق آنچه خودشان اعلام میکنند در کمتر از ۴۵ دقیقه از نزدیک ترین نانوایی به محل شما که مورد تایید بقچه باشد نان شما تامین میشود و در درب خانه تحویل شما می گردد.

ارزش پیشنهادی استارت آپ بقچه 

استارت آپ بقچه با پوشش دو نوع نان سنتی سنگک و بربری و تحویل آن در بسته های پارچه ای با تضمین سه ویژگی از اینکه نان گرم، تازه و با کیفیت باشد کار خود را پیش می برد. و با اعلام اینکه تا ۴ ساعت نان تازه خواهد ماند و قابل فریز کردن است ارزش های پیشنهادی خود برای مشتریان را ارایه می کند. در استارت آپ بقچه نکته مورد توجه این است که نان جز مصارف همیشگی یا اصطلاحا قوت غالب مردم است. و عموما افراد زمان مشخصی در روز را باید به خرید نان اختصاصا دهند. سر راهمان می توانیم نان بخریم اما راستش را بخواهید من یکی حاضر نیستم وقتی در خانه نان نداریم آماده شوم بروم نانوایی پیدا کنم نان بخرم و بگردم، اینجور وقت ها احساس میکنم در این بازه زمانی ممکن است اصلا سیر شوم یا ترجیح بدهم گشنه بمانم.

همیشه وقتی به استارت آپ ها فکر میکنم اینکه کسب و کاری بتواند ضمن راحت تر کردن زندگی جامعه، فرصت های شغلی ایجاد کند از بهترین قسمت ها برای کشور است. در حال حاضر علاوه بر ۸ نفر اصلی تیم بیش از ۶۰ نفر به عنوان ماموران خرید و پیک با بقچه کار می کنند.

امکان ثبت سفارش به صورت برنامه ریزی شده از قبل هم وجود دارد مثلا روزهای فرد همیشه ساعت ۹ در شرکت ۴ سنگک لازم داریم. کافی است سفارش خود را با بقچه فیکس کنید.

بقچه های آینده

بقچه در حال حاضر شمال شهر تهران و غرب تهران را پوشش داده است و هر روز به وسعت کار خود اضافه می کند. این استارت آپ آرام حرکت می کند ولی حساب شده و با دقت کار می کند، عجله ای برای رشد سریع ندارد اما در نظر دارد تمام کشور را پوشش دهد. در این میان به رقبای خود که در این بخش کم هم نیستند توجه دارد.

اپلیکیشن بقچه رابط گرافیکی ساده ای دارد و استفاده را برای کاربر ساده کرده است چون بهتر است به اندازه کل کار انجام شده ساده بنظر آید. وقتی نگاهی به سایت هم می اندازید با استارت آپ بودن و سادگی کار بشدت ارتباط برقرار می کنید. امسال هم استارت آپ بقچه در الکام استارز جز ده تیم استارت آپی برتر شناخته شد  کار جوانان در این تیم ستودنیست.

retro

فرشته کریمی

فعال حوزه استارت آپی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *