داغ ترین ها

ورود / عضویت

Diginaco

عضویت در سایت

فراموشی رمز عبور

طبق آمارهای به عمل آمده اغلب افراد حدودا دو سوم از عمر خود را در محیط خانه می گذرانند، لذا تاثیری که محیط خانه بر خلق و خوی و رفتار ما دارد قابل چشم پوشی نیست. پس آرامش و نحوه ی دکوراسیون و چیدمان منزل اهمیت ویژه ای پیدا می کند. استارت آپ چیدانه با درک اهمیت این موضوع، راهنمای آنلاین برای دکوراسیون و معماری منزل و محل کار شماست. با دیجی ناکو به معرفی چیدانه میرویم.دکوراسیون خانه شما با استارت آپ چیدانه

با توجه به اینکه امروزه نحوه چیدمان منزل حتی هارمونی رنگ ها مسیله مورد توجه برای محل های زندگی شده است لذا افراد به نحوه ی دکوراسیون زیبا با چیدمان درست که بتواند فضای بیشتری را فراهم نماید، اهمیت می دهند. این شرایط باعث ایجاد استارت آپ چیدانه شده است. آقای مهدی سخاپور ۲۹ساله که متولد بوشهر و فارغ التحصیل کارشناسی ارشد رشته مدیریت کارآفرینی از دانشگاه تهران است. به همراه هم‌تیمی‌هایش صباح کلانکی و مسعود باقری استارت آپ چیدانه را راه‌اندازی کردند. این استارت آپ با سرمایه گذاری کامل پیک برتر شروع شد و از تیرماه سال ۹۲ روی ایده، کارهای پژوهشی انجام گرفت و در نهایت در اسفند ماه  ۹۲ استارت آپ چیدانه شروع به کار کرد.

چیدانه با این هدف که پلی باشد بین صاحبان کسب و کار های در حوزه دکوراسیون و طراحی منزل و مشتریان و علاقه مندان به حوزه معماری و دکوراسیون داخلی شروع به کار کرد. به گونه ای که صاحبان مشاغل با ثبت خدماتی که در این حوزه ارائه می کنند در سایت چیدانه ثبت نام می کنند و در مقابل مشتریان هم برای استفاده از هر ایده و خدمات و تجهیزاتی که برای طراحی منزل و محیط کار خود میخواهند از این استارت آپ استفاده می کنند. مسئله ای که وجود دارد این است که چیدانه خودش مستقیما کار را انجام نمی دهد، چیزی نمی فروشد، بلکه مستقیما مشتری را به اهل فن معرفی می کندو با تجمیع تمام شرکت ها راه را برای انتخاب مشتری هموار می کند.

 

ارزش پیشنهادی استارت آپ چیدانه

استارتاپ چیدانه با معرفی متدهای جدید در طراحی تمام سلایق موجود در جامعه را ساپورت می کند. و فضایی برای تمام کسب و کارها برای معرفی خودشان فراهم می کند. همان طور که گفته شد استارت آپ چیدانه پورسانت برنمیدارد و مشتری را مستقیما به اهل فن لینک می دهد. و برای عضویت هم هزینه ای دریافت نمی شود. تنها شیوه درآمدزایی از طریف حق اشتراک برای تبلیغات کسب و کارهاست. که متناسب با خدماتی که مورد نظر آنهاست از مبلغ یک میلیون و ۹۰۰ هزار تومان تا ۹ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان حق اشتراک های تبلیغات است.

این استارت آپ تا به امروز قریب ۶۰۰۰ نوع کسب و کار و ۳۰ هزار نفر کاربر در سایت دارد. و بیش از یک و نیم سال است که به مرحله سود دهی رسیده است. همچنان هم با سرمایه گذاری پیک برتر پیش میرود.

یکی از مهمترین مسایل این استارت آپ تاکید بر بحث تولید محتوای سایت است. نویسندگان سایت به صورت حرفه ای با تولید محتوای دقیق و کاربردی و تمرکز بر سئو باعث جذابیت و بالا رفتن آمار و پیشرفت کار شده اند. فرهنگ سازی اینکه طراحی محل زندگی با ایده های ساده و خلاقانه باعث تغییر در زندگی می شود باعث افزایش و رونق این حوزه شده است.

یکی از کارهای جالب این استارت آپ راه اندازی تور خانه گردی است به این صورت که اگر فکر می کنید دکوراسیون فضای زندگی و کارتان ایده جالبی دارد که دوست دارید آن را در تورهای چیدانه با دیگران به اشتراک بگذارید، پیشنهاد خود را را برای تهیه گزارش به چیدانه اعلام کنید.سپس چیدانه از شما و خانه یا محل کارتان عکاسی می کند و آن را برای کاربران چیدانه به نمایش می گذارد.

 

آینده و حرف آخر برای چیدانه ای ها

چیدانه تمرکز خود را روی مسئله ای گذاشته است که امروزه دیگر برای افراد جامعه مهم و کاربردی شده است. وقتی می گویم کاربردی ینی تصور کنید من در یک خانه کوچک باید تمام وسایل مورد نیازم را داشته باشم، تنها راهی که پیش رویم است فضا سازی درست برای این خانه است که باید به دنبال اهل فن این حوزه بروم. لذا وجود این قضیه در جامعه به آینده این استارت آپ کمک شایانی می کند.

استارت آپ چیدانه علاوه بر سایت دارای اپلیکیشنی موجود در بازار است که تمام خدمات خود را ارائه می کند. اپلیکیشن این استارتاپ رابط کاربری خوب وگرافیک زیبایی دارد اما در ند بار استفاده با مشکل متوقف شدن مواجه شدم که قطعا با حل این مورد از بهترین های این حوزه خواهند بود. همانطور که سایت چیدانه بهترین وب سایت شاخه فرهنگ و هنر جشنواره وب ایران در سه سال متوالی از ۱۳۹۳ تا ۱۳۹۵ به انتخاب داوران شده است.

اپلیکیشن

دوستان استارتاپی خوش ذوق ما در چیدانه راه درست و موفقی در پیش رو دارند. حتما صمیمیت و تخصص درست هر یک از اعضای این استارت آپ و پشتیبانی سرمایه گذار این ایده از مهمترین دلایل موفقیت این استارت آپ خوش آوازه است.

retro

فرشته کریمی

فعال حوزه استارت آپی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *