داغ ترین ها

ورود / عضویت

Diginaco

عضویت در سایت

فراموشی رمز عبور

به اشتراک گذاری هر نوع فایلی همیشه بک کار خسته کننده بوده و هست ، به خصوص اگر صحبت از انتقال آنها بین یک دیوایس اندرویدی با iOS به میان آید.کپی کردن عکس سلفی ای که به تازگی یا دوستان خود گرفته اید از گوشی یا تبلت سامسونگ شما به آیفون دوستانتان در بیشتر موارد نیاز به این دارد که هر دو طرف با یکسری عملیات وقت گیر و مختلف کلنجار بروند، و همیشه هم به یک ارتباط اینترنتی برای این کار نیاز است. حال اگر قرار باشد چند دوست دیگر با فایل ها و گوشی های مختلف به این فرآیند اشتراک گذاری اضافه شوند اوضاع حسابی درهم و برهم و اعصاب خرد کن خواهد شد.پس چه بهتر که یک راه بی دردسرتر و راحت تر پیدا کنیم.

FotoSwipe

 

خُب، دیگه به خودتان زحمت ندهید،  FotoSwipe یک اپلیکیشن جالب است که با در نظر گرفتن همه ی این مشکلات ساخته شده است. این برنامه به شیوه ای جالب اندروید و iOS را مدیریت و به خوبی با یکدیگر هماهنگ می سازد دست کم وقتی که بحث بر سر کپی کردن عکس ها باشد. این برنامه کپی را بدون نیاز به هیچ آماده سازی و تنظیمات یا آپلود غیر ضروری و امور آزار دهنده دیگر به انجام می رساند. و از همه ی این موارد بهتر این است که همه ی این کارها یه شکل جالب و باحالی صورت می گیرد. فقط به یک ارتباط اینترنتی و روشن بودن سرویس موقعیت یابی گوشی نیاز است.

تمام کاری که شما باید انجام دهید فعالسازی و اجرای برنامه PhotoSwipe بر روی هر وسیله ای است که قرار است در اشتراک عکس ها شرکت داشته باشد. بعد از آن کافیست در دستگاهی که قصد به اشتراک گذاشتن عکس ها از آن را دارید بر روی عکس موردنظر لمس طولانی انجام دهید و آن را از صفحه به سمت بیرون درگ کنید و بعد از آن انگشت خود را به سمت دستگاهی که قرار است تصویر را دریافت کند حرکت دهید و از لبه ی آن یه سمت مرکز صفحه سوایپ کنید و همین بفرما! عکس به شکل جادویی بر روی صفحه دیوایس مقصد ظاهر خواهد شد، در این حالت اگر دستگاه های بیشتری در زنجیره ی انتقال فایل منتظر باشند فقط کافیه که به سوایپ ادامه داد تا عکس بر روی همه ی آنها به اشتراک گذاشته شود.

استفاده از این برنامه آسان و تمیز و بی دردسرتر به نظر میرسد، اینطور نیست. پس این برنامه را حتماً امتحان کنید.

 

FotoSwipe

 

تماشای ویدیوی معرفی برنامه در آپارات

دانلود برای iOS – دانلود برای اندروید

منبع: phonearena

برچسب ها:

parham

پرهام برای پست هاش وقت زیادی صرف می کنه ، چون کاربران دیجی ناکو و علاقه مندان به فناوری رو زیادی دوست داره :)

comments are closed.