داغ ترین ها

ورود / عضویت

Diginaco

عضویت در سایت

فراموشی رمز عبور

در ادامه مباحث استراتژی بازاریابی هک رشد برای استارتاپ ها و کسب و کارهای نوپا به بررسی ۵ قانون مابقی از هک رشد می پردازیم در ادامه با ما همراه باشید.

قانون شماره شش هک رشد : بهینه سازی سرعت سایت

وب سایت شما باید در سریعترین زمان ممکن بارگذاری شود. اضافه کردن عکس های بسیار و محتواهای سنگین چند رسانه ای می تواند سرعت بارگزاری وب سایت شما را تحت تاثیر قرار داده و زمان لود را بیشتر کند. بنابراین فقط از عکس هایی استفاده کنید که بتواند بیشترین تاثیر را برمخاطب و کاربران شما داشته باشد و یا واقعا مورد نیاز باشد.

قانون شماره هفت هک رشد: برای روابط عمومی و معرفی خود از وبلاگ نویسان کمک بگیرید

وبلاگ نویسان زیادی هستند که مایل اند به کسب و کار شما کمک کنند. شما می توانید آنها را به رویدادهایی که در خصوص کالا و خدمات شماست دعوت کنید یا نمونه هایی از محصولات خود را که می توانند در مورد آنها بنویسند و با دنبال کنندگان خودشان به اشتراک بگذارند، ارسال کنید. اما شما باید مراقب باشید زیرا وبلاگ نویسان گاهی اوقات می توانند در مورد آنچه که در خصوص محصول شما فکر می کنند کاملا قریب به اتفاق و بی رحمانه باشند. وبلاگ نویسان مناسب را انتخاب کنید.

قانون شماره هشت هک رشد: استخدام دستیاران مجازی

برای جذب مشتریان دنیای مجازی باید پرسنل اختصاصی داشته باشید که حضور آنلاین شما را مدیریت کنند. یکی از مهم ترین مولفه های این حضور مربوط به این شعار معروف است که “همیشه باید به صورت آنلاین در دسترس باشید” این کار باعث می شود تا بتوانید مخاطبان خود را در مورد کسب و کار خود مطلع کنید و پاسخ های مناسب خود را نسبت به پرسش ها ارسال کنید. مشتریان هر کسب و کاری همواره می خواهند حس مهم بودن برای کسب و کار شما را داشته باشند و بتوانند بلافاصله و در هر زمانی پاسخ های مناسبی برای پرسش ها و درخواست های خود دریافت کنند. با داشتن قابلیت همیشه آنلاین بودن، شما قادر به تماس با افراد بیشتری هستید که این مسئله خود عاملی موثر در جذب مشتریان بیشتر می باشد.

قانون شماره نه هک رشد: صفحه سوالات متداول

یک صفحه سوالات متداول را ایجاد کنید. سوالات خود را حول محور های کلیدی فروش خود قرار دهید با انجام این کار، میزان سردرگمی در هنگام خرید مشتریان خود را کاهش می دهید و بارحمایت از مشتری کاهش می یابد. این عمل همچنین می تواند به افزایش اعتماد مشتریان نسبت به کسب و کار شما کمک قابل توجهی نماید.

قانون شماره ده هک رشد: ایمیل سرد(Cold Emailing)

برای شناسایی نام و اطلاعات تماس مشتریان خود، وقت خود را صرف کنید. سعی کنید هر روز ایمیل های شخصی را به ۱۰-۲۰ فرد مورد نظر ارسال کنید. اجازه دهید آنها را در مورد کسب و کار شما و یا آخرین محصولات شما مطلع شوند. اگرچه ممکن است این حرکت همیشه منجربه یک تغییر ۱۰۰ درصدی نباشد، اما شما می توانید ازین طریق به برخی از افراد دسترسی پیدا کنید که در نهایت می توانند کمک خوبی برای کسب و کار شما باشند.

پویا مهری

پویا مهری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *