داغ ترین ها

ورود / عضویت

Diginaco

عضویت در سایت

فراموشی رمز عبور

شاید بتوان گفت تعطیلات در دنیای افراد عادی,به معنای فراغت از کسب و کار و حضور در برنامه ها اجتماعی و فرهنگی است که اوقات خود را از این طریق پربار می کنند. اما در دنیای کار آفرینان شرایط جور دیگری است در دنیای این افراد حتی تعطیلات و اقات فراغت نیز فرصتی برای توسعه ی کسب و کار و افزایش در آمد است در ادامه ی این مقاله با ما همراه باشید تا با استراتژی ها و روش های بازاریابی در تعطیلات آشنا مشوید.

۱-همیشه تعطیلات تقویمتان را بررسی کنید.

برای اینکه بتوانید در خصوص تعطیلات برنامه ریزی خاصی داشته باشید باید همواره تقویم تان تحت نظر داشته باشید تا بتوانید متناسب با هرروز خاص  ,محتوا و تفکر خاصی را پیاده سازی کنید و این برنامه ها و تفکرات را با تیم کاری خود در میان بگذارید. بهتر است تا شبکه ای اجتماعی ویژه تقویم کاری تان راه اندازی کنید و به محتوا برای افزایش آگاهی مخاطبان و فروش بپردازید.

۲-اهدای کادو

یکی از بهترین روش های افزایش فروش و جذب مشتریان بیشتر علاوه بر کاهش قیمت ها  در روز های مشخص شده, اهدای هدایای خاص و کاملا مرتبط به مشتریان می باشد. این هدایا می توانند از این کارت تخفیف گرفته تا یک عروسک یا تندیس باشد.

۳-انتشار ویدئو

از جمله مهمترین روش های جذب مشتری در دنیای کسب و کار امروز استفاده از رسانه های تصویری و ویدئو های تبلیغاتی است و در این بین انتشار ویدئو در بزنگاه های خاص و تعطیلات تاثیر مشخصی و فوق العاده ای در ذهن مخاطبان و بازار هدف مورد نظر دارد.

۴-حضور فعالانه در رسانه های اجتماعی

یکی از بهترین فضاهای تبلیغ و جذب مخاطبان و مشتریان فضای مجازی است .حضور در کلیه پلتفرم های گوناگون این حوزه و تشویق دنبال کنندگان با انتشار محتوا و ویدئو های شما تاثیر شگفت اوری بر فروش و افزایش سود دارد.

۵-یک متن تحسین برانگیز

ایمیل مارکتینگ همچنان به عنوان یک روش تاثیر گذار و کلیدی نقش اساسی در بازاریابی ایفا می کند.

در روزهای خاص متن های مناسب برای مشتریان خود ارسال کنید و همواره نسبت به ارسال این گونه متون دقت نظر کافی را داشته باشید .

۶-مغازه خود را دیزاین کنید

یکی از عواملی که توجه مشتریان را به خوبی می تواند جلب کند طراحی ویترین و جلوی مغازه متناسب با رویداد و روز خاص مد نظر است این موضوع اتفاقی بسیار مهم است زیرا باعث تفاوت شما با سایر رقیبان معلوم شده و در فاصله آنان باقی بمانید.

۷-بهبود ارتباط  

یکی از ویژگی های تعطیلات, ارتباطات صمیمی و مستحکم تر میباشد. استفاده از این ویژگی به یکی از کلیدی ترین عوامل یافتن مشتریان وفادار و همیشگی برند شما منجر شود. مشتریانی که به خاطر طرز برخورد نوع رفتار شما به سمت کسب و کار شما جذب میشود و میتوانند مشتریان بالفوه زیادی را به شما معرفی کنند. پس همواره به یاد داشته باشید تا در فروش های ویژه رویداد ها و روزهای خاص ارتباطات جدید و مستحکمی را به وجود بیاورید.

پویا مهری

پویا مهری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *