داغ ترین ها

ورود / عضویت

Diginaco

عضویت در سایت

فراموشی رمز عبور

شاید برای خیلی از ما پیش آمده است که مدتها به دنبال پیدا کردن خانه به بنگاه های سطح شهر سر زده باشیم. در همین شرایط به این فکر کنید که تکنولوژی  استارت آپ ها چقدر به کمک ما آمده است. امروز از سامانه هوشمند خدمات املاک و مستغلات با عنوان استارت آپ هومینگ برای شما خواهم نوشت.

استارت آپ هومینگ را بشناسید:

استارت آپ هومینگ در حوزه ی املاک و مستغلات و خدمات وابسته در سطح کشور فعالیت می کند. هومینگ پشتیبانی خوب و همراهی امین برای صاحبان و جویندگان خانه در تمامی مراحل است. هومینگ، مرحله‌ی مطالعاتی خود را از فروردین ماه سال ۹۶ آغاز کرد و در اول آبان ماه ۹۶ وارد مرحله‌ی اجرایی شد. این شرکت از جمله شرکت‌های هلدینگ نتاپ (Netap) است. تمام آنچه که در هومینگ می توانید به وضوح داشته باشید عبارت است از موارد زیر:

خدمات رایگان:

تمام خدمات وب سایت و اپلیکیشن هومینگ رایگان است. هومینگ سعی می کند با آموزش هاو مشاوره های کاربردی، کاربر را به یک وکیل آگاه در حین معامله تبدیل کند.

اطلاعات مفید ، انتخاب درست:

به باور هومینگ، وجود گزینه های بیشتر و ارائه اطلاعات مفید و کاربردی برای مقایسه لازمه ی انتخابی درست است. بنابراین نهایت تلاش هومینگ براین است که دلسوزانه، بهترین خدمات را برای کاربر ارائه نماید.

دسترسی آسان:

با استارتاپ هومینگ هر کجا که باشید، تمام فایل های فروش و اجاره خانه ثبت شده توسط مالکین، به آسانی در اختیار کاربر قرار می گیرد.

عکس برداری ۳۶۰ درجه رایگان:

تکنولوژی روز دنیا را برای ایجاد بازیدید مجازی و کاهش بازدید های اضافی و زمان بر و بی هدف را در هومینگ ببینید.

شما میتوانید از طریق تماس تلفنی، وب سایت و اپلیکیشن موبایل هومینگ در هر لحظه اقدام به ثبت ملک خود کنید.

با ثبت نام اینترنتی به صورت رایگان می توانید ملک خود را برای فروش و اجاره در هومینگ به ثبت برسانید.

میتوانید با یک تماس ثبت ملک خود را به کارشناسان هومینگ بسپارید

نمایندگان هومینگ در هر لحظه آمادگی ثبت حضوری ملک شما را دارند.

استارتاپ هومینگ در حال حاضر در ۲۴ شهر کشور فعالیت مستمر دارد.

هومینگ در الکامپ ۱۳۹۷

هومینگ برای اولین بار در بیست و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی الکامپ شرکت کرد. هدف هومینگ در این نمایشگاه، نمایش قابلیت‌های وب‌سایت و اپلیکیشن خود به تمامی علاقه‌مندان بود. هومینگ در الکامپ ۹۷، مسابقه‌ی متفاوتی را برای شرکت‌کنندگان در نظر گرفته که جایزه‌ی شرکت در مسابقه‌ی «خانه‌یابی» هومینگ، دو عدد گوشی هوشمند S9 سامسونگ بود.

هومینگ الکامپ 97

در غرفه‌ی هومینگ، یک سازه‌ی گردان به‌شکل خانه وجود داشت که مسابقه‌ی خانه‌یابی در آن اجرا می‌شد. بازدیدکنندگان برای شرکت در این مسابقه، در بازی‌های جذاب و متفاوت طراحی‌شده در این چهار بخش شرکت کردند.

کارشناسان هومینگ نیز جهت پاسخگویی به سؤالات بازدیدکنندگان در جایگاه‌های مخصوص و خارج از فضای گردان مستقر بودند. فضای جالبی که به دلیل دکور زیبای طراحی شده عموما در ذهن بازدید کنندگان امسال نمایشگاه الکامپ خواهد ماند. این استارتاپ از جمله استارتاپ هایی است که باور دارد وجود گزینه‌های بیشتر و ارائه‌ی اطلاعات مفید و کاربردی برای مقایسه، لازمه‌ی انتخابی درست است. بنابراین نهایت تلاش هومینگ این است که دلسوزانه، بهترین خدمات را فراهم کند.

 

retro

فرشته کریمی

فعال حوزه استارت آپی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *