داغ ترین ها

ورود / عضویت

Diginaco

عضویت در سایت

فراموشی رمز عبور

نمایشگاه الکامپ امسال ششم تا نهم مرداد ماه در تهران برگزار خواهد شد. برای جامعه استارتاپی و فعالان حوزه فناوری بهترین فرصت برای حضور است. گاهی دلایلی مثل مسافت زیاد و محدودیت در زمان باعث می شود شرایط برای شرکت در نمایشگاه ها برایمان فراهم نشود، جالب است بدانید استارت آپ هایپراکسپو برای حل این موضوع راه حلی ارائه کرده است. امروز با دیجی ناکو همراه شوید.

استارت آپ هایپر اکسپو در سال ۹۶ توسط علیرضا بهرامی با همراهی سه نفر از دوستانش شروع به کار کرد و در حال حاضر توسط ۶ نفر در حوزه صنعت نمایشگاهی در تهران فعالیت می کند. استارت آپ هایپراکسپو این امکان را به بازدیدکنندگان سایت می دهد تا به صورت مجازی و گرافیکی از نمایشگاه های مختلف که بر اساس زمینه های گوناگون طبقه بندی شده اند، بازدید کنند و با کلیک بر روی فضاهای تعبیه شده در هر غرفه کاتالوگ و آخرین محصولات شرکت ها را دانلود نمایید و تیزر تبلیغاتی آنها را مشاهده کنند.

هایپراکسپو یک سامانه هوشمند برگزاری نمایشگاه برای شرکت هایی است که در حوزه های مختلف کاری، فعالیت دارند یا میخواهند به راحتی در رویداد های نمایشگاهی مورد علاقه شان شرکت کنند و دیده شوند. همچنین اگر شما برگزارکننده نمایشگاه ها، همایش ها و کنگره ها هستید می توانید از این سامانه‌ هوشمند بدون هیچ محدودیتی استفاده نمایید و نمایشگاه مجازی خود را هم زمان با نمایشگاه های فیزیکی خود با مزیتهای خیلی بیشتر برگزار کنید و تاثیر نمایشگاه های فیزیکی خود را بیشتر نمایید

اطلاعات مربوط به شرکت اعم از کاتالوگ، نمونه محصولات، فیلم های تبلیغاتی و راه های ارتباطی خود را به راحتی در هایپر اکسپو در معرض دید دیگران و بازدیدکنندگان قرار دهید. در مورد اطلاعات شرکت و برنامه های خود برای حضور در نمایشگاه های فیزیکی و سایر اطلاعاتی که برای مشتریانتان  مهم‌اند، محتوا تولید کنید و غرفه اختصاصی مربوط به شرکتتان را بسازید و اداره نمایید.

شرایط کاری استارت آپ هایپراکسپو

بازدید از تمامی غرفه های شرکت ها و دانلود کاتالوگ و فایل های موجود برای تمامی بازدیدکنندگان هایپر اکسپو رایگان می باشد. هزینه ثبت نام در نمایشگاه ها حداقل ۳۰۰.۰۰۰ تومان می باشد و هر دوره نمایشگاه حداقل در ۶ ماه برگزار می گردد.

با قرار گرفتن در ردیف های بالای هر نمایشگاه می توانید احتمال دیده شدن خود را افزایش دهید. شرکت ها می توانند برای این کار ⭐️ خریداری کنند. بیشترین ستاره ۷ عدد و قیمت هر ستاره ۵۰.۰۰۰ تومان است.

مشابه جهانی استارت آپ هایپراکسپو Ubivent.com است. الیته که هایپراکسپو راه درازی تا رسیدن به ایده آل کار خود در حوزه صنعت نمایشگاهی دارند اما شروع خوبی در پیش گرفته اند.

اولین باری که اسم هایپراکسپو رو شنیدم فکر می کردم با ورود به سایت و انتخاب نمایشگاه می تونم به صورت مجازی وارد غرفه بشم و به صورت کامل تمام غرفه و خدماتش رو ببینم و لمس کنم. و از اینکه مجبور نیستم تو هوای گرم مسافت خیلی زیادی رو برم تا برسم به نمایشگاه و همه غرفه ها رو ببینم احساس خوبی داشت. هایپراکسپو در قالب تکنولوژی به خوبی می تواند این حوزه را پوشش دهد.

 

retro

فرشته کریمی

فعال حوزه استارت آپی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *