داغ ترین ها

ورود / عضویت

Diginaco

عضویت در سایت

فراموشی رمز عبور

ورود به بازار کار و نحوه ایجاد ارتباط بین کارفرما و فریلسنر ها یکی از موضوعات مهم تلقی می شود. اگر شما دارای مهارت خاصی هستید شاید برای استخدام شدن در یک شرکت مجبور باشید هفت خوان رستم را برای مراحل استخدامی طی کنید. حال آنکه این شرکت ها با چه حقوق و مزایایی متخصصان را جذب میکنند و خود نیز به عنوان واسطه چقدر نفع می برند جای تامل دارد. اما برای اینکه هر دو قشر کارفرمایان و متخصصان بتوانند به بهترین نحو (کمترین ضرر و بیشترین سود) با هم در ارتباط باشند، یکی از راه حل های مفید می تواند حذف واسطه ها می باشد. کاریشه اپلیکیشنی است که این امکان را به بوجود آورده است.

 

معرفی

نحوه کار کاریشه بدین صورت است که اگر یک کارفرما قصد انجام پروژه ای را دارد، آن را معرفی می کند، موضوع آن را تایین می کند،مدت زمان برای انجام آن مشخص می کند، هزینه ای برای آن پیشنهاد می کند. همچنین در صورتی که قصد انجام این پروژه را به صورت حضوری یا غیر حضوری دارد، آن را نیز مطرح می کند. سپس پروژه را به صورت مختصر توضیح می دهد. فریلسنر ها نیز با توجه به حرفه ی خود پروژه های سفارش داده شده را جستجو می کنند و در صورت انتخاب هر کدام برای آن زمان و بودجه مورد نظر خود را پیشنهاد می دهند و توضیح مختصری از پیشنهاد خود را ارائه می کنند، کارفرما پیشنهاد های ارائه شده را بررسی کرده، موارد مد نظرش را انتخاب می کند.

 

واسط کاربری

در کاریشه شما در همان ابتدا با دسته بندی های مختلف پروژه ها رو به رو می شوید. بخش دسته بندی های ویژه، پروژه های ویژه و پروژه های پیشنهادی.

دسته بندی های ویژه

در این بخش پروژه ها نسبت به موضوعات مختلف دسته بندی شده اند. اگر شما به دنبال پروژه ی خاصی می گردید با توجه به موضوعات پروژه خود باید دسته ی مورد نظر را انتخاب کنید. با انتخاب هر کدام شما در نهایت به صفحه ای منتقل می شوید که پروژه های پیشنهادی کارفرمایان همراه با جزئیات مختصری از آن مرتب شده اند. در ادامه شما باید پروژه های موجود را بررسی کرده و در صورت تمایل به هرکدام، آن را انتخاب و پیشنهاد خود را برای انجام پروژه به کار فرما ارائه دهید.

پروژه های پیشنهادی

این قسمت همان طور که از نامش پیداست شما با لیستی از پروژه ها مواجه می شوید. این پروژه ها اغلب با توجه به مهارت های شما پیشنهاد می شوند.برای اینکه بتوانید از این قسمت به صورت موثر استفاده کنید لازم شما در قسمت حساب کاربری خود مهارت های خود را یادداشت کنید تا کاریشه پروژه های متناسب با آن مهارت ها را پیشنهاد کند. مانند دسته قبل شما باید بررسی پروژه ها را انجام داده و موارد مورد نظر را انتخاب و پیشنهاد خود را ارائه کنید.

حساب کاربری

برای استفاده موثر از کاریشه شما باید در این اپلیکیشن ثبت نام کنید. شما باید اطلاعات از قبیل عکس، شماره تماس، پست الکترونیکی، مهارت های خود و … را ثبت کنید. کاریشه با توجه به اطلاعات موجود در این قسمت شما را در بخش های مختلف اپلیکیشن راهنمایی می کند (مثلا پروژه های پیشنهادی).

 

داشبورد

در این قسمت شما اطلاعاتی از قبیل پروژه های پیشنهادی در ماه، پروژه هایی که انجام شده اند و همچنین پروژه هایی که در دست اقدام هستند و مواردی دیگر را به صورت نمودار دایره ای شکل مشاهده کنید. شما میتوانید از طریق دکمه “پروژه های پیشنهادی” به بخش مورد نظر مراجعه کنید، پروژه هایی که به انجام آن دعوت شده اید، فریلسنر هایی که برای انجام پروژه دعوت کرده اید و همچنین به پروژه های خودتون دسترسی داشته باشید.

ایجاد پروژه جدید

اگر شما قصد دارید برای انجام پروژه ها از فریلسنر ها استفاده کنید باید از طریق این قسمت اقدام کنید. با توجه به موضوع پروژه خود، دسته متناسب با آن را انتخاب می کنید و اطلاعات مختصری مانند نام و توضیحات مربوط به انجام پروژه را وارد می کنید.در ادامه بودجه پیشنهادی خود، زمان مورد نظر برای اتمام آن و حضوری یا غیر حضوری بودن برای آنجام آن را مشخص می کنید، مهارت هایی که برای انجام پروژه لازم دارید را انتخاب می کنید و در نهایت سفارش خود را ثبت می کنید.

 

امکانات اپلیکیشن کاریشه

کسب درآمد با توجه به مهارت افراد

رابط کاربری منظم و ساده

دسته بندی جامع از مشاغل

درخواست کار از فریلسنر های کاریشه

ارائه پیشنهادات مالی و زمانی به کارفرما

لینک دانلود کاریشه از کافه بازار

milad rouhi

milad rouhi

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *