داغ ترین ها

ورود / عضویت

Diginaco

عضویت در سایت

فراموشی رمز عبور

به یاد دارید زمانی که در خانه ها، کتاب یا سالنامه های قطوری وجود داشت که به اطلاعات قسمت هایی از شهر ها مثل بیمارستان ها یا تلفن های ضروری می پرداختند؟ امروزه فناوری شما را در این امر بسیار راحت کرده و می توانید با استفاده از اپلیکیشن گوشی خود یا مراجعه به سایت تمام مکان های مورد نیاز اطراف خود را به صورت آنلاین و آپدیت شده ببینید. این کاریست که استارت آپ کی کجاس؟ در تهران انجام می دهد.

همین الان کی کجاس؟

استارت آپ کی کجاس محصول شرکت سیدار استدیو در سال ۹۳ شروع به کار کرد. آقای محسن طالب کارشناس ارشد IT، مدیر عامل و بنیانگذار این شرکت با هدف پوشش سراسری این ایده به تمام شهر های کشور در ابتدا کار را در تهران آغاز نمود. استارت آپ کی کجاس یک بانک اطلاعاتی جامع از کسب و کارها و تمام مناطق مورد نیاز در شهر و موقعیت یابی بر اساس نقشه است. به نحوی که شما به راحتی می توانید نزدیک ترین رستوران یا بانک یا تعمیرگاه به خود را ببینید و انتخاب نمایید. یکی از مهمترین ویژگی های کی کجاس محتوای باز آن است ینی مانند ویکی پدیا کاربر می تواند در افزودن مطالب و آپدیت نگه داشتن آن نقش داشته باشد.

چقدر پیش آمده که بگوییم الان چی بخورم؟ الان کجا بروم؟ الان چی کار کنم؟ و تمام مواردی که به یک آن باعث سردرگمی می شود، کی کجاست بهترین و راحت ترین راه برای انتخاب درست و سریع شماست. کی کجاس در شهر تهران با ثبت بیش از ۲۲۲ هزار مکان در ۳۶۰ دسته بندی موضوعی از کسب و کار های مختلفی مثل فروشگاه ها، رستوران ها، سینماها، تعمیرگاه ها، بانک ها، ایستگاه های مترو و تقریبا تمام آنچه که در شهر مورد نیازتان است آماده ارائه می باشد.

کی کجاس

ارزش پیشنهادی کی کجاس؟

یکی از مهمترین ویژگی های این استارت آپ در سایت کی کجاس سرعت بسیار بالای لود شدن نقشه، جست و جو در این  سرویس است که آن را  کاملا در مقایسه با سرویس‌های مشابه مبتنی بر نقشه متمایز می‌کند. مدیران کی‌کجاس درباره این سرعت بالای وب سایت می‌گویند که این سایت همچون Gmail از تکنیک Single Page Web Application استفاده می‌کند. در این نوع از Web Application ها که به گفته کی‌کجاس برای نخستین بار در این وب‌سایت بارگذاری شده در هنگام جابه‌جایی بین صفحات به جای دانلود شدن یک صفحه HTML حجیم و سنگین فقط داده‌های مورد نیاز از سمت سرور و از طریق API فراخوانی می‌شوند. با این تکنیک حجم درخواست‌ها و پاسخ‌های سرور به کمترین مقدار خود رسیده و سرعت بارگذاری صفحات نسبت به تکنیک‌های قدیمی وب دهها برابر بیشتر است.

استارت آپ کی کجاس حاصل ترکیب دو استارت آپ خارجی است که تماما سعی شده جامع بودن و کامل بودن و در دسترس بودن را ترکیب نموده و بهترین را ارائه دهد. کی کجاس با استفاده از نقشه های حرفه ای و دقیق سیدار مپ که محصول شرکت سیدار است و در نقشه های اسنپ هم مورد استفاده قرار گرفته است، بسیار حرفه ای و دقیق است.

اپلیکیشن کی کجاس

آینده و چالش های کی کجاس

کی کجاس یا اپلیکیشن حرفه ای خود که رابط گرافیکی بالایی دارد به کاربران اجازه ثبت نظرات خود را می دهد، و با انتخاب کاربر ویژه و ساده از نظرات آن ها استفاده می کند. فقط اینکه این برنامه کاملا آنلاین بوده و در حالت آفلاین قادر به ارائه خدمات نیست، شاید اگر حداقل مواردی که کاربر خودش ثبت کرده را در حالت آفلاین میتوانست ببیند بهتر بود. اما در مجموع امکانات خوب کی کجاس به خصوص متن باز بودن محتوا باعث شده اند که بتوانیم با چشم پوشی از مشکلات فعلی، آینده ای خوب و عملکردی موفقیت آمیز از آن را در آینده شاهد باشیم.

لازم به ذکر است که استارت آپ کی کجاس در نمایشگاه الکامپ سال ۹۶ به عنوان تیم برتر در حوزه استارت آپ ها معرفی و انتخاب شد.

retro

فرشته کریمی

فعال حوزه استارت آپی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *