داغ ترین ها

ورود / عضویت

Diginaco

عضویت در سایت

فراموشی رمز عبور

همه استارت آپ هایی که شکل گرفتند، عموما به دو دلیل احساس نیاز و شرایط محیطی ایجاد شده اند. استارت آپ ملک رادار یک موتور جستجوی حرفه ای برای جستجوی آنلاین املاک است. موتور جستجوی ملک رادار با هدف ارایه مجموعه کاملی از شرایط ملک های شهر و تحلیل و بررسی آن شکل گرفت. تمام مسایل روز مربوط به مسکن و تحولات این حوزه را پوشش می دهد. به بررسی و نحوه کار این استارت آپ می پردازیم.

درباره ی استارت آپ موتور جستجوی ملک رادار

سه تن از دانشجویان سال دوم دکترای مدیریت دانشگاه تهران که با ذهن خلاق دارای چند ایده استارت آپی جالب بودند، اما در فاصله یک سال فعالیت به نتیجه نرسیدند. در مراسم شب یلدای استارت آپی سال ۹۵ در محل کتابخانه ملی حضور پیدا کردند. به نقل از موسس استارت آپ موتور جستجوی ملک رادار جرقه برای این شروع با تیم حرفه ای به همان شب بر می گردد.

تیم حرفه ای شامل اعضای اول با لینک شدن به تعداد دیگری از طراحان حرفه ای شروع به کار کردند. احساس نیاز جالب این استارت آپ هم مربوط می شود به داستان ازدواج و بعد از آن مسایل مربوط به پیدا کردن خانه ای مناسب برای یکی از اعضای این تیم.

 

نحوه کار موتور جستجوی ملک رادار

سایت ملک رادار موتور جست و جویی است مثل گوگل اما برای املاک به نقل از یکی از اعضای تیم این استارت آپ، گوگل املاک. شما در این سایت می توانید با انتخاب لوکیشن مورد نظر و اطلاعات خانه ای که به دنبال آن هستید و مبلغ اجاره و رهنی که دارید تمام خانه های موجود در آن محل را ببینید. کاری که ملک رادار می کند در حقیقت تجمیع تمام خانه های مورد اجاره و رهن و خرید است که به شما کمک می کند همه این موارد را یکجا بصورت آنلاین روی سایت ببینید و بدون احساس کلافگی و خستگی از طی کردن مسافت های زیاد برای پیدا کردن خانه مورد نظرتان از این بنگاه به آن مشاوره املاکی به آنچه مورد نظرتان هست برسید.

این سایت بجز ارایه خدمات مذکور، به صورت مستمر و آنلاین تمام تحولات حوزه مسکن را پوشش می دهد. خبر ، تحلیل، آمار و قوانین ملکی را با شما به اشتراک میگذارد. و یکی دیگر از آپشن ها و جذابیت های این سایت قسمت ماشین حساب تبدیل رهن و اجاره است. موردی که استقبال خوبی از طرف مشاوران املاک و مستاجران و صاحب خانه ها شده است.

ملک رادار

دلیل موفقیت و ضعف ها و آینده ملک رادار

این سایت در فاز اول خود فقط برای شهر تهران آماده شده است و استفاده می شود. و با عنوان “در میان یک میلیون آگهی ملک دلخواه خود را انتخاب کنید” برای شهر تهران خدمات ارایه میکند. و به گفته موسس استارت آپ ملک رادار فازهای بعدی کار ورود به شهرستان ها و آماده سازی و بهره برداری از اپلیکیشن این سایت تا اواخر آبان ماه سال جاری خواهد بود.

نکته مهم قابل توجه ملک رادار، اینکه در شهرستان ها ایده هایی مبنی بر پیاده سازی طرحی این چنینی به گوش میرسد. ملک رادار اگر وارد عمل نشود در این مورد ممکن است از یک اپلیکیشن بومی شهری عقب بماند.

یکی از مهترین علل موفقیت این استارت آپ کنار هم قرار گرفتن درست افراد اعم از تیم حرفه ای طراحی و تیم اجرایی درست است. این استارت آپ با توجه به داشتن رقبایی مانند: آلونک_ آی هوم_ دیوار _ شیپور باید عملکرد سریع و حرفه ای داشته باشد ولی با توجه به روحیه و تیم عالی این استارت آپ از موفق ترین های این حوزه خواهد بود.

retro

فرشته کریمی

فعال حوزه استارت آپی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *