داغ ترین ها

ورود / عضویت

Diginaco

عضویت در سایت

فراموشی رمز عبور

موسیقی به عنوان قدرتمندترین هنر انسان همواره مورد توجه بوده است. بیشتر ما در زمان های شادی و غم احساس آرامش خود را با گوش کردن به موسیقی بدست می آوریم. در جامعه امروزی ما هم تعداد سبک های متنوع و خواننده های مختلف تمام سلیقه های موسیقی را پوشش داده است. امروز با ایده جالبی برای دنیای موسیقی به سراغ شما آمده ایم. استارت آپ نواک در فضای موسیقی کشور توانسته است کاربران را راضی نماید. در دیجی ناکو در مورد این استارت آپ بیشتر بدانید.

نواک دنیایی از موسیقی

استارت آپ نواک اولین بار سال ۹۲ توسط آقای احسان رزازی به تیم چهار نفره دوستانش مطرح شد، مهدی جعفری به عنوان هم بنیانگذار این استارت آپ این ایده را در پیش گرفت و به اتفاق احسان رزازی که هر دو دانشجوی دانشگاه شریف بودند شروع به کار جدی روی این ایده و استارت آپ کردند. استارت آپ نواک یک سامانه آنلاین پخش موسیقی با رعایت حق کپی رایت است که در چند پلتفرم در اختیار کاربر قرار گرفته است. شما در هر لحظه و هرجا میتوانید به آهنگ و موسیقی مورد نظر خود گوش کنید و با دوستانتان به اشتراک بگذارید. کافی است اسم آهنگ یا هنرمند یا قسمتی از آهنگ مورد نظر خود را جستجو کنید. شما به راحتی می توانید برای خودتان لیست ایجاد کنید آهنگ ها و آلبوم های مورد علاقه خود را به آن اضافه کنید و هر زمان که دلتان خواست به سراغشان بروید.

نواک در لغت به معنای زیر و بمی صداست، در این کلمه فارسی با موزون نمودن اسم استارت آپ میتوان به راحتی به هدف کاری که انجام می شود پی برد. احسان رزازی و مهدی جعفری به عنوان هم بنیان گذاران این استارت آپ، بعدها با اضافه کردن سعید وایقانی و آرش خانگلدی تیم حرفه ای نواک را اداره می کنند و هم اکنون بالای ۱۵ نفر بصورت مستقیم در آن فعالیت می کنند. استارتاپ موسیقیایی نواک با داشتن دیتا بیسی کامل از آهنگ های هنرمندان قدیمی در هر لحظه شمارا برای پیدا کردن آهنگ مورد نظرتان کمک می کند.

نواک

ارزش پیشنهادی استارت آپ نواک

اولین هدف نواک که دوستان استارت آپی ما بشدت تاکید دارند این است که کاربر باید بتواند به مرجع کامل و جامعی از آهنگ ها دسترسی داشته باشد و هر لحظه از ورود آهنگ های جدید مطلع شوند و در وهله دوم حمایت از هنرمندان است که با رعایت حق کپی رایت، آهنگ ها در اختیار کاربران قرار می گیرد، چرا که تمام آهنگ های منتشر شده ابتدا با هنرمند آن صحبت و توافق می شود.

مهمترین مزیت رقابتی این استارت آپ به استارت آپ های دیگر و همینطور استارت آپ Spotify که عده ای معتقدند نواک بومی شده این استارت آپ است، آرشیو بسیار غنی و کامل نواک است که سعی شده تمام سلیقه های موسیقی از سنتی و پاپ گرفته تا راک و آهنگ های قدیمی ایرانی را پوشش دهد.

شما در نواک می توانید لیستی از آهنگ ها را ایجاد کنید، آهنگ های مورد نظر خود را به لیست خود اضافه نمایید و آهنگ را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

بعد از مدتی که نواک سلیقه شمارا در موسیقی بررسی می کند شروع به پیشنهاد آهنگ هایی در سبک سلیقه مورد نظر شما می کند.

نواک در بخش news با مهمترین و کامل ترین اخبار حوزه موسیقی و هنر شما را از تمام خبرهای این حوزه آگاه می کند.

نواک

پلن درآمدی و گرافیک نواک

در نواک شما در لول اولیه به صورت رایگان می توانید آهنگ گوش کنید اما برای طلایی شدن با پرداخت حق اشتراک ۶۹۰۰ تومن از دیگر امکانات این استارتاپ استفاده می کنید. جالب است بدانید که ۷۰ درصد این مبلغ هم به هنرمندان پرداخت می شود.

از دیگر پلن های درآمد زایی در این استارت آپ به انواع تبلیغات صوتی در برنامه می توان اشاره کرد که تمرکز جالبی روی این موضوع از طرف اعضای تیم انجام گرفته است.

هم اکنون این استارت آپ در چند پلتفرم از نسخه اپلیکیشن اندروید و ios و سایت در اختیار کاربران قرار گرفته است تا با ثبت نام و ورود به راحتی می توانید با چند کلیک ساده آهنگ مورد نظر خود را با راحتی گوش کنید.

سایت و اپلیکیشن نواک بسیار حرفه ای کار شده است به گونه که رابط گرافیکی فوق العاده ساده و زیبای آن نشان از حرفه ای بودن گردانندگان این استارت آپ موفق دارد.

جای شما خالی داشتم آهنگ رفتم که رفتم را با صدای آقای افتخاری در نواک گوش می کردم که به این فکر کردم که چقدر خوب است که با استفاده از نواک دیگر مجبور نیستم یک سری آهنگ تکراری پلی لیست گوشییم را مدام تکرا کنم.

retro

فرشته کریمی

فعال حوزه استارت آپی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *