داغ ترین ها

ورود / عضویت

Diginaco

عضویت در سایت

فراموشی رمز عبور

امروزه تقریبا تمام افراد جامعه برای خرید و پرداخت آنلاین از درگاه های پرداخت آنلاین استفاده می کنند. که عموما این درگاه ها یا مختص خود بانک ها هستند یا شرکت هایی که ارایه دهنده این خدمات برای سایت ها می باشند. همه ما از این درگاه های پرداخت آنلاین استفاده می کنیم. استارت آپ بومی “پی پینگ درگاه شخصی پرداخت آنلاین”، در این زمینه با ایده ی جذابی وارد کار شده است. که درگاه شخصی ایجاد می کند و هر شخص صفحه اختصاصی خود را دارد و پرداخت ها و دریافت های خود را از این طریق انجام می دهد.

درباره استارت آپ پی پینگ (payping):

دو سال قبل آقایان سعید و مسعود مشهدی از فارغ التحصیلان فنی حوزه عمران و برق با ایده ی استارت آپی خودشان در چرخه شتاب دهی آواتک حضور داشتند و روی ایده خود کار می کردند با تشکیل و تجهیز تیم خود فعالیت های استارت آپی خود را استارت زدند.

به گفته آقای محمد مهدی باریده مدیر مارکتینگ استارت آپ موفق پی پینگ ایده این استارت آپ در سال ۹۴ بعد از پنج ماه و نیم کار روی استارت آپ دیگری تحت عنوان “بیت وام” شکل گرفت. این تیم در ماه آخر چرخه دوم شتاب دهی آواتک تصمیم به تغییر این ایده و راه اندازی و شروع ایده جذاب پی پینگ داشتند. به این شکل آقایان مشهدی و آقای باریده هر سه به عنوان هم بنیان گذار (co-founder) شروع به کار روی ایده پی پینگ درگاه شخصی پرداخت آنلاین کردند.

نحوه کار سایت پی پینگ:

سایت پی پینگ یک درگاه پرداخت (یا دریافت) آنلاین می باشد، که برای هر شخص صفحه ای اختصاصی متعلق به او ایجاد میکند. و هر فرد می تواند به راحتی و با اطمینان اقدام به پرداخت یا دریافت پول به صورت آنلاین نماید. شما به عنوان یک شخص حقیقی یا دارای کسب و کار خود با ایجاد صفحه اختصاصی خودتان برای خود یک درگاه آنلاین دارید که هر زمان شخصی بخواهد وجهی به شما پرداخت کند، شما به سادگی فقط آدرس صفحه اختصاصی خود در این درگاه را برای مشتری تان میفرستید. و او با این درگاه به راحتی پول را برای شما انتقال می دهد.

کار با پی پبنگ درگاه شخصی پرداخت آنلاین، بسیار ساده است. شما با ثبت نام در سایت و دریافت آدرس اختصاصی خودتان تمام فعالیت های پرداخت و دریافت را برای خود و کسب و کار و مشتریانتان آسان می کنید.

درگاه پرداخت شخصی

دلایل موفقیت، مشکلات و آینده ی پیش روی پی پینگ:

استارت آپ موفق پی پینگ درگاه شخصی پرداخت آنلاین پلن درآمدی جالبی دارد به نحوی که در هر پرداخت مبلغ ۵۰۰ تومان از پرداخت کننده دریافت میکند. و برای اکانت های تجاری یک درصد از کاربر تجاری دریافت می شود و اینکه دارای پنل های اشتراک متفاوتی هست.

از مهمترین دلایل موفقیت این استارت آپ به تیم استارت آپ حرفه ای و منسجم این طرح باید اشاره کرد. بگونه ای که در این طرح در حال حاضر ۴ نفر به صورت تمام وقت و ۴ نفر بصورت پاره وقت فعالیت و پشتیبانی می کنند. علی رغم مشکلاتی همچون فیلتر کردن، ولی این استارت آپ هرگز عقب نشینی نکرده است و دائما به صورت یکپارچه به فعالیت های خود ادامه میدهد.

خبر خوش برای کاربران این سایت اینکه اپلیکیشن پی پینگ کاملا آماده شده است و در حال رونمایی در کافه بازار است. بعد از مدت زمان کوتاهی کاربران به راحتی تمام فعالیت های خود را از طریق اپلیکیشن مدیریت خواهند نمود که این امر به همه گیر شدن و استفاده راحت تر و بیشتر از این درگاه منجر خواهد شد.

retro

فرشته کریمی

فعال حوزه استارت آپی
  1. حسن رحیمی گفت:

    پیپینگ خوبه، ولی به نظرم اپلیکیشن جیبیت هم خوبه

    (۰)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *