داغ ترین ها

ورود / عضویت

Diginaco

عضویت در سایت

فراموشی رمز عبور

نظافت منزل و نظافت خانه در ماههای پایانی سال حال و هوای خونه رو عوض می کنه و روح تازه ای به اعضای خونه می بخشه. یک همیار (ما در پل به نظافتچی همیار می گوییم) خانم یا همیار آقا میتونه کار رو برای همه راحت تر کنه. همیاران با سال ها تجربه ای که در کار نظافت منزل دارند و به راحتی می توانند با زحمت کمتر و سرعت بیشتر نظافت منزل را انجام دهند. نظافت حمام منزل، نظافت دستشویی منزل، نظافت آشپزخانه منزل، نظافت اتاق ها، نظافت شیشه های منزل، نظافت زمین منزل و … همگی با وجود نیروی متخصص  بسیار سریع تر انجام می گیرد.

همیار مجرب و کارآزموده با توانایی بالای خود و مهارتی که دارند به بهترین نحوه نظافت منزل را انجام می دهند. این همیاران بهترین مواد، بهترین روش ها و بهترین تکنیک ها را برای نظافت منزل انتخاب می کنند. بنابراین نظافت خانه و نظافت محلی که ممکن است توسط یک فرد عادی دو روز تا یک هفته به طول بکشد را نظافتچیان در عرض یک روز تمام می کنند.

پل چگونه به شما کمک می کند:

متاسفانه برخی از افراد از ساز و کار شرکت های نظافتی اطلاع ندارند و یا نمی توانند به شرکت های نظافتی اعتماد کنند. این افراد معمولا برای نظافت منزل از دوستان و آشنایان به صورت مستقیم شماره همیار خانم یا آقا را می گیرند و مستقیم با خود همیار برای نظافت منزل هماهنگ می کنند. اما این روش علی رغم هماهنگی ساده تر و گاها هزینه کمتر مشکلاتی به وجود می آورد. یکی از این مشکلات، نداشتن تبحر در کار و شکستن وسایل منزل است. اکثر مشتریان به این موضوع واقف نیستند که تمیز کردن منزل می تواند گاهی خطرناک باشد و یا همیاران در کار خود تبحر نداشته باشد. بنابراین توصیه پل به مشتریان این می باشد که حتما درخواست نظافت منزل خود را به شرکت های معتبری بسپارند که همیار آن ها آموزش دیده باشند. برخی از شرکت ها به صورت سنتی کار می کنند یعنی سفار از آنها به صورت حضوری و یا تلفنی می باشد ولی الان اپلیکیشن نظافت منزل وسیله ارتباطی خوبی برای درخواست خدمات منزل شده است تا علاوه بر تسریع در روند انجام کار، سهولت و امنیت را نیز به همراه داشته باشد.

سامانه و اپلیکیشن پل:

اپلیکیشن نظافت منزل مختلفی در حال فعالیت هستند ولی سامانه و اپلیکیشن پل گامی مثبت در زمینه ارتباط همیاران با مشتریان برداشته و همیاران مجرب را داخل سامانه گرد آورده است.

ثبت سفارش در پل بسیار ساده است. کافی است در ابتدا از طریق سایت و یا اپلیکیشن وارد سامانه پل شوید، سپس برای اینکه بتوانید از خدمات پل استفاد کنید باید برخی جزییات کار را اعلام کنید و به چند سوال ساده پاسخ دهید: مثلا نوع درخواستی که دارید انتخاب کنید و بعد روز ، ساعت ، ادرس و مدت زمان ارائه سرویس را انتخاب می کنید و به همین سادگی در خواست شما ثبت می شود همیاران  پل این سوال‌ها را می‌بینند و با توجه به توانایی و وقتشان کار شما را انتخاب می‌کنند. پس از طی این مراحل سفارش شما در سامانه پل ثبت می‌گردد و کارشناسان پل جهت هماهنگی ها تماس میگیرند، می شود نقطه قوت این اپلیکیشن را در تجربه کاربری خوب و راحت درون اپلیکیشن دانست. سعی کنید قبل از حضور همیار لیستی از کارهای نظافت منزل تهیه کنید تا هنگامی که همیار شروع به کار کرد طبق برنامه از پیش تعیین شده شما شروع به فعالیت کند و نظافت منزل را آنگونه که شما انتظار دارید انجام دهد. اکثر همیاران برای نظافت منزل به صورت ۸ ساعته فعالیت می کنند. اما در پل نظافت منزل بستگی به کار شما دارد. این اپلیکیشن را می توان یکی از بهترین اپلیکیشن های نظافت منزل کرج قلمداد کرد. می توانید برای دانلود اپلیکیشن پل از طریق سایت این سامانه به ادرس www.polservice.ir اقدام کرد.

مجید امانی

مجید امانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *