داغ ترین ها

ورود / عضویت

Diginaco

عضویت در سایت

فراموشی رمز عبور

اینکه در تمام حوزه های موجود، استارت آپ یا ایده ای کارها را آسان تر و موجب درآمدزایی بیشتر شده است موضوعیست که هر چقدر در مورد آن نوشت و خواند باز هم جای بحث دارد. بسیار جالب است که بگوییم امروز میخواهیم راجب استارت آپی در حوزه صنعت ساختمان بیشتر بدانیم. استارت آپ ساختمون یار چه می کند و با چه هدفی کار را شروع کرده است؟ با ما همراه شوید که به این سوالات در دیجی ناکو پاسخ خواهیم داد.

ساختمون یار، یار ساختمون ها

استارت آپ ساختمون یار بعد از تحقیق و بررسی های فراوان در زمینه صنعت ساختمان اولین بار در زمستان سال ۹۶ در تهران کار خود را آغاز کرد. آقای علی سلطانیه سرپرست تیم در مورد تاسیس شرکت در سال های گذشته و روند رو به رشد و پیشرفت سریع شرکت در طول سالیان بعد از تاسیس صحبت میکنند. تا جایی که در سال ۹۰ که زمان شروع رکود در صنعت ساختمان بود و سرعت و فشار کارها کم شده بود تیم، تصمیم گرفت شرایط موجود را مورد بررسی و مطالعه قرار دهد و راه حل درستی برای مشکلات موجود در کار بیابد.

پس کار تحقیق و بررسی را در بازار ساختمان شروع نمودند و کم شدن فروش در این صنف بزرگترین دلیلی بود که یک موضوع بیشتر خودنمایی کند و آن رقابت شدید در بین همکاران بود، پس لازم شد این رقابت شفاف شده و کمی سرو سامان داده شود.
پس سایت مزایده و اپلیکیشن مناقصه ساختمون یار در طول ۳ ماه متولد شد و با هدف تغییری اساسی در معاملات صنعت ساختمان در زمستان ۹۶ کار خود را آغاز نمود.

کاری که استارت آپ ساختمون یار می کند؟

استارت آپ ساختمان یار یک سایت خدمت رسانی به پروژه های ساختمانی می باشد که شامل دو محصول است: اولی اپلیکیشن ساختمون یار ( مناقصه)  و دومی سایت مزایده ساختمون یار. که در اپلیکیشن مناقصه هر سازنده، مالک یا مدیر پروژه ای به مصالح، تجهیزات ساختمانی، پیمانکار یا نیروی ساختمانی نیاز پیدا کرد به راحتی درخواستی در اپلیکیشن خود ثبت نموده و ارسال می کند. و این درخواست به فروشندگان یا نیروهای کاری که در حوزه مورد نظر فعالیت می کنند ارسال شده و فروشندگان پیشنهاد قیمت خود را برای ارسال کننده می فرستد و او از بین پیشنهادات دریافت کرده، فروشنده مورد نظر را انتخاب و سوالات خود را از طریق چت اپلیکیشن مطرح نموده و جواب می گیرد و پس از انتخاب، مشخصات کامل تماس فروشنده برای او ارسال و خرید را طبق توافقات صورت گرفته، انجام می دهد.

 و در فروشگاه مزایده ساختمان یار که هر فرد فعال در صنعت ساختمان که کالایی ساختمانی اعم از نو یا کارکرده و یا خدمتی برای ساختمان دارد می تواند این کالا یا خدمت را در فروشگاه مزایده با عکس و مشخصات و توضیحات و حداقل قیمتی که برای فروش آن مد نظر هست بگذارد و سایر کاربران می توانند تا پایان مهلت مشخص شده قیمتی که حاضرند برای آن کالا بپردازند را ثبت و ارسال کنند و در پایان بالاترین قیمت برنده مزایده می باشد.

آینده

صنعت ساختمان امروزه در کشور ما تقریبا در شرایط رکود است، و بماند که چه نقدها و تحلیل هایی در جهت چرایی این معضل و چگونگی رفع آن ایراد می شود. اما اینکه استارت آپی از در بستر فناوری اطلاعات با استفاده از اپلیکیشن و سایت بتواند بازی دو سر سود راه بیاندازد و موجب فروش محصولات و مصالح ساختمانی فروشندگان و خرید و بدست آوردن خدمات مطلوب خریداران شود کاری بس ارزشمند و بزرگ است. احتمالا به سبک و سیاق اکثر استارتاپ ها پلن درآمدی تعریف شده برای این استارت آپ هم از طریق کارمزد در امور اخذ پروژه ها و لینک کردن آن ها باید باشد. استارت آپ ساختمون یار کار را برای کارفرما و صاحیان کسب و کارهای حوزه ساختمان راحت کرده است به امید روزی که رونق پروژه های ساختمانی موجب موفقیت بیشتر ساختمون یار و دوستان استارت آپی ما شود.

 

retro

فرشته کریمی

فعال حوزه استارت آپی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *