داغ ترین ها

ورود / عضویت

Diginaco

عضویت در سایت

فراموشی رمز عبور

رویداد استارت آپ ویکند با محوریت های آب و انرژی های تجدید پذیر، بهینه سازی کسب و کارهای سنتی و خانگی، کسب و کارهای مبتنی بر فناوری اطلاعات ۱۹ الی ۲۱ اردیبهشت ماه ۹۷ در دانشگاه محقق اردبیلی برگزار خواهد شد. 

به گزارش دیجی ناکو رویداد آخر هفته با طعم کارآفرینی توسط معاونت فرهنگی و انجمن های علمی دانشگاه محقق اردبیلی با همکاری دپارتمان توسعه کسب و کارهای استارت آپی تیک آپ ۱۹ الی ۲۱ اردیبهشت ماه ۹۷ در محل دانشکده علوم دانشگاه محقق اردبیلی برگزار خواهد شد.  دبیر اجرایی رویداد گفت: رویداد استارت آپ ویکند با حضور ۱۰۰ نفر از صاحبان ایده و افراد متخصص در محل دانشگاه محقق اردبیلی برگزار خواهد شد. وی از حضور منتورها و داوران و سخنرانان حرفه ای و به نام کشور در این رویداد خبر داد و افزود با استفاده از تجربیات منتورهای حرفه ای این حوزه، شاهد خروجی تیم های استارت آپی موفقی خواهیم بود. ضمن اینکه تیم های برتر رویداد علاوه بر جوایز نقدی از جوایز حمایتی و معنوی دپارتمان تیک آپ و حامیان اصلی برخوردار خواهند شد.

دبیر اجرایی رویداد خاطر نشان کرد:رویداد های استارت آپی با هدف آموزش و کمک به قشر جوان جامعه برای تشکیل و راه اندازی کسب و کار خود و استفاده از تجربیات افراد متخصص برگزار می شود. ما معتقدیم موفق ترین تیم ها و کسب و کارها آن هایی هستند که بهترین شبکه سازی را در رویداد انجام دهند از تمامی آموزش های فشرده استفاده نمایند و در نهایت بعد از ۵۴ ساعت از روز چهارم کار خود را کاملا ادامه دهند.

رویدادهای استارت آپ ویکند همیشه پر از انرژی و هیجان و نوآفرینی است که تمام شرکت کنندگان با حضور در کارگاه های آموزشی و استفاده از تجربیات منتورها و همکاری با تیم ظرف سه روز به صورت فشرده هر آنچه که برای راه اندازی کسب و کار خود نیاز دارند را دریافت می کنند.

به نقل از روابط عمومی دپارتمان تیک آپ دانشجویان و علاقه‌مندان از سراسر استان و کشور که در حوزه های مرتبط ایده‌ای دارند، می‌توانند با مراجعه به آدرس الکترونیکی https://evnd.co/lXoZF جهت شرکت در این رویداد ثبت نام کنند.

  • توسط: فرشته کریمی
  • ۰۸ ارد ۱۳۹۷
  • خبر ها
retro

فرشته کریمی

فعال حوزه استارت آپی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *