داغ ترین ها

ورود / عضویت

Diginaco

عضویت در سایت

فراموشی رمز عبور

یلدا و جشن هایی که در این شب برگزار می شود از سنت های مرسوم کشور ماست که هر ساله آخرین روز پاییز، دور هم جمع می شویم از خاطرات و روزمرگی ها و کسب و کارمان حرف میزنیم. شبی طولانی که نه تنها با هندوانه، انار و کیک هایمان که با گپ ها و دلخوشی هایمان شیرین می شود. امسال در اردبیل برای اولین بار دورهمی یلدای استارت آپی توسط دپارتمان توسعه کسب و کارهای استارت آپی تیک آپ برگزار شد. دیجی ناکو گزارشی از این دورهمی آماده ارائه کرده است.

دورهمی یلدای استارت آپی اردبیل

 

به گزارش دیجی ناکو اعضای تیم دپارتمان تیک آپ با هدف دورهمی کارآفرینان استارت آپی استان اردبیل در ۲۹ آذر ماه ۱۳۹۶ برای اولین بار دورهمی یلدای استارت آپی استان اردبیل را به شکرانه یک سال فعالیت مستمر و تشکیل و تقویت اکوسیستم کارآفرینی و استارت آپی استان اردبیل برگزار کردند.

این دورهمی که با حضور جمعی از فعالان اکوسیستم کارآفرینی و فاندرهای استارت آپ های موفق استان برگزار شد با عنوان تولد یک سالگی تشکیل اکوسیستم کارآفرینی اردبیل نیز همراه بود در فضایی صمیمی و شاد با اجرای موسیقی زنده توسط هنرمندان این مجموعه شروع شد. صحبت و تجدید خاطرات در مورد یک سال کنار هم بودن استارت آپی های اردبیلی با تفال به حافظ و شعر خوانی جوی بسیار صمیمی و شاد ایجاد نموده بود.

در پنل بعدی برنامه، آقای مهندس مسعود کوهی مدیر عامل دپارتمان تیک آپ و بنیانگذار اکوسیستم استارت آپی استان اردبیل به ارائه گزارش مختصری از فعالیت های انجام شده در طول یک سال گذشته پرداختند. از موفقیت ها و ناملایمتی های پشت سر گذاشته شده برای پا بر جا نگه داشتن این اکوسیستم و طی کردن درست این مسیر تا رسیدن به هدف یاد کردند. استارت آپی های موفق ضمن تبادل نظر در مورد مسائل استارت آپی و کارآفرینی این فضا در استان و کشور، با طرح نقاط ضعف و قوت این اکوسیستم نوپا تحلیل ها و نظرات خود را مطرح نموده از دغدغه ها و امیدها و آینده پیش روی این اکوسیستم و برنامه های شخصی استارت آپ های خود گفتند و برنامه ای کلی از شرح فعالیت های آتی این مجوعه عنوان شد.

طبق عادت مرسوم در فضای استارت آپی همزمان با پذیرایی و موسیقی، استارت آپی ها از ایده های خود گفتند و برای همکاری های بیشتر صحبت های اولیه انجام گردید. روحیه ای که در دنیای استارت آپی ها هرگز نه از بین خواهد رفت نه از حالتی به حالت دیگر تبدیل می شود. بعضی از اتفاقات و جریانات فقط مختص دنیای استارت آپ هاست.

اکوسیستم کارآفرینی و استارت آپی اردبیل به همت فعالان این حوزه تا به امروز بسیار قدرتمند و هم طراز با دیگر استان های کشور به پیش رفته است حال آنکه مسیر طولانیست یا مشکلات دست و پاگیر زیاد، مانع از حرکت و پیشرفت این نیروی کار متخصص نخواهد شد. چرا که در طول این یک سال و اندی فعالیت اختصاصا در این حوزه به موفقیت ها و خروجی های چشمگیری رسیده اند. و طولی نمی کشد که این استارت آپ ها فعالیت های جدی و گسترده ای در کشور خواهند داشت.

کانال تلگرام:  https://t.me/tikup_dept

دورهمی یلدا

 

 

  • توسط: فرشته کریمی
  • ۰۲ دی ۱۳۹۶
  • خبر ها
retro

فرشته کریمی

فعال حوزه استارت آپی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *